AP FİZİK OZEL DERS ve AP FİZİK KURSU

ap fizik ozel dersAP Fizik Ozel Ders programlarımız AP Fizik 1 Kursu, AP Fizik 2 Kursu, AP Fizik C Kursu, AP Physics C : Mekaniğe Giriş Kursu ve AP Physics C : Elektrik ve Manyetizma Kursu Derslerini içermektedir. Mühendislik okumak isteyen öğrencilerin mutlaka alması gerek AP Fizik Ozel Ders, tecrübeli eğitim kadromuz ile hiç bir okula bağlı kalmanıza gerek kalmadan verilmektedir. AP Fizik Ozel Ders, alanında tecrübeli eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Bu hocalarımızın artısı yeni AP müfredatına tam uyumlu olmalarıdır.

AP Fizik 1 müfredatı, öğrencilere birçok konunun daha ileri  seviyede ve teorik bir şekilde öğretilmesini amaçlamaktadır. AP Physics 1 dersi, cebire dayanan matematiksel bir genel fizik dersidir. Bu ders ile öğrencilerin problem çözme ve analitik düşünme yeteneklerinin  geliştirilmesinden başka, sistemlerin işleyişi hakkında da bilgi sahibi olmaları ve aktif rol almaları da sağlanır.

AP Fizik 1 dersi akredite olmuş bir AP dersidir. Amerikan Kolej Heyeti tarafından tasarlanan ve hazırlanan AP Physics 1 dersi matematiksel yönden becerisi olan öğrenciler tarafından kolayca öğrenilebilmektedir. Bu kursta öğrencilere doğru ve bilimsel İngilizce terminoloji kullanmaları kavramları algılayıp değerlendirebilmeleri, problem çözebilip doğru analiz ve hesaplama yapabilmeleri ve sonuçları doğru formatta sunabilmeleri öğretilmektedir. Bu ders, AP Physics sınavlarına girecek ve üniversitede Temel Bilimler veya Mühendislik okuyacak öğrencilere özellikle tavsiye edilmektedir.

AP Physics 2 Dersi, konuların ve soru çözümlerinin matematiksel ifadelere dayandığı genel bir Physics dersidir. Özellikle ilerde Temel Bilimler Bölümlerinde veya Mühendislik Bölümünde okuyacak öğrenciler için büyük önem taşıyan AP dersidir.

AP Physics 2 Kursu ile öğrencilerin analitik düşünme ve problem çözme becerilerini geliştirilmesini amaçlıyoruz. Bunun yanında öğrencilerin, sistemlerin işleyişi hakkında daha fazla bilgi ve beceri sahibi olmalarını hedeflemekteyiz.

AP Fizik Ozel Ders Aranan Şartlar

AP Physics 2 dersini almak isteyen öğrencilerimizin AP Fizik 1 Dersini başarı ile bitirmiş olmaları gerekmektedir. AP Physics 2 dersi akredite olmuş bir Advanced Placement dersidir. Bu kursta öğrencilere doğru ve bilimsel İngilizce terminoloji kullanmaları, kavramları algılayıp değerlendirebilmeleri, problem çözüp doğru analiz ve hesaplama yapabilmeleri ve sonuçları doğru formatta sunabilmeleri öğretilmektedir. Bu ders, AP Physics sınavlarına girecek ve üniversitede Temel Bilimler veya Mühendislik okuyacak öğrencilere özellikle tavsiye edilmektedir.

AP derslerini alıp, sınavlarda başarılı olan öğrenciler üniversitelere başvuru sürecinde standart başvuru yapan öğrencilere göre daha avantajlı olurlar. Üniversiteye başladıklarında da bu derslerden muaf olma şansını yakalarlar. Ayrıca çift-anadal programlarında (double major) daha kolay okuyabilirler. Bunun sebebi ise AP gibi üniversite seviyesinde bir programı, lise seviyesinde başarıyla tamamlayabilme becerisidir. İstanbul dışından AP Fizik Dersi almak isteyen öğrencilerimize ise online skype dersi ile yardımcı olmaktayız. Daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

2 responses on "AP FİZİK OZEL DERS ve AP FİZİK KURSU"

  1. Bu AP Fizik özel ders olmasa hayatta yapamam ben AP fizik sınavını.

  2. AP Fizik 1 AP Fizik C sizin desteğiniz sayesinde 5 geldi. Fizik 2 de açıklansa da 3 tane 5 alsam 🙂

Leave a Message

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

AP OZEL DERS – HOŞGELDİNİZ!

AP Ozel Ders programının temel amacı öğrencilere henüz lise eğitimi alırken, üniversite derslerini alma ve bu derslerden muaf olma olanağı sağlar. AP yurt dışı eğitimi için gerekli sınavlardan biridir. Yurt dışında akademik eğitim hayatına devam etmenin en pratik yolu, bu uzun maratonun en başında doğru tercihleri yapmaktır. Bunun bilincinde olarak, öğrencilerin durumlarına göre en uygun ve en gerekli programları hazırlamaktayız. Bu zorlu süreçte öğrencilerimize sağladığımız AP Ozel Ders seçenekleriyle ve uzman kadromuzun verdiği nitelikli ve kaliteli özel derslerle arzulanan hedefe ulaşma konusunda iddialıyız. AP sınav maratonunda ihtiyaç duyacağınız tüm yardımı sağlamaktayız.

 

ap calculus ab, ap computer science, ap dersleri, ap istanbul,ap physics,ap psychology,ap questions,ap questions world history,ap statistics

ap kursu,ap özel ders,ap dersanesi,ap destek,özel ders ver,robert ap özel ders, ap dersanesi,ap dershanesi,ap hazırlık,ap özel ders, ap ozel ders, ap sistemi, ap nedir, AP Nedir, AP Dershanesi, AP calculus AB, AP calculus BC. ap skype,ap skype özel ders, AP exam, AP tutoring, AP Past Exam Papers, AP PAST Exam Papers. AP Math, AP computer science desteği, AP özel ders, ap özel ders, özelders, ap matematik,ap calculus,calculus ab, ap fizik, ap kimya, ap biyoloji, ap math, ap mathematics, ap mathematic, ap physic, ap physics, ap chemistry, ap bio, ap biology, ap chem, apfizik, ap kimya,calculus bc,ap biyoloji, ap istatistik, ib ingilizce, ap coğrafya,ap merkezi, ap sınav merkezi, ap özel ders, ap sistemi, ap nedir, AP sınavlarında ne çıkar?,AP sınav soruları?, AP sınav soru örnekleri, ap calculus