AP Psikoloji Ozel Ders – AP Psychology Ozel Ders

ap psikoloji ozel ders ap psychology ozel dersAP Psikoloji  ( AP Psychology) dersi insan davranışlarını ve zihinsel süreçleri sistematik ve bilimsel çalışma ile öğrencilere tanıtan ve anlatan derstir. Bu derste, psikoloji bilimini oluşturan ve şekillendiren psikologlar ile çalışmalar değerlendirilir. Buna ilave olarak, keşfetme ve davranış, duyum, algı, öğrenme, biliş, motivasyon, gelişim psikolojisi, biyolojik üsleri gibi konulara ilişkili psikolojik teoriler öğretilmektedir ki aslında bu konular psikolojinin temelini oluşturmaktadır. Temel kavramları ve olguları uygulamak bireysel farklılıklar, anormal davranış tedavisi ve sosyal AP Psikoloji Ozel Ders (AP Psychology Ozel Ders) konuları arasında yer almaktadır. AP Psychology Ozel Ders boyunca, öğrencilerin bilimsel yöntemi kullanmak, önyargı, analiz iddiaları ile kanıtları değerlendirmek ve etkin fikirlerini iletişim, etik hususlar da dahil olmak üzere psikolojik araştırma yöntemleri kullanır. AP Psycholgy Ozel Ders, uzman kişiler tarafından verilmesi gereken ileri seviye bir psikoloji dersidir. Öğrencinin reaksiyonları ve fikir yürütmesi dersin ilerleyişini belirlemektedir. AP Psikoloji Ozel Ders ancak öğrencinin etkin katılımı ile başarıyla devam edebilir ve sonuçlanabilir.

AP Psikoloji dersini almak ve sınavına girmek için herhangi bir ön şart bulunmamaktadır. Öğrenciler bu dersin sınavına hazırlıkta, üniversite düzeyinde ders kitabı okumakta ve dil bilgisi bakımından doğru, tam cümleler yazmaktadır. AP Psikoloji Ozel Ders aşağıdaki konular, kavramlar ve anahtar katılımcılar tarafından temsil edilen davranış, sistematik ve bilimsel çalışma ve zihinsel süreçleri kapsar:

AP Psikoloji Ozel Ders (AP Psychology Ozel Ders) konuları

 1. History and Approaches
 2. Research  Methods
 3. Biological Bases of Behavior
 4. Sensation and Perception
 5. States of Consciousness
 6. Learning
 7. Cognition
 8. Motivation and Emotion
 9. Developmental Psychology
 10. Personality
 11. Testing and Individual Differences
 12. Abnormal Behavior
 13. Treatment of Abnormal Behavior
 14. Social Psychology

AP Psikoloji Sınavı, 14 psikoloji konusu ve çalışma alanında, öğrencilerin bilgilerini ölçen, kavramları tanımlamak karşılaştırmak ve araştırma bulgularını uygulamak için yeteneklerini test eden bir sınavdır. Sorular anahtar terminoloji, bilimsel metodoloji ve her subfield ile ilgili teorilerine dayanır. Bu teorilerin öğrenci tarafından bilinmesi ve kavramları kullanarak akıl yürütmesi gerekmektedir. Bu konuda ezber yapmaktan ziyade, öğrencilerin mantıksal şekilde doğru sonuca ulaşması gerekmektedir. AP Psikoloji Ozel Ders bütün konular için geçerli olan bu durumla AP dersinden 5 almak için bizimle çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

Free Reponse soruları öğrencilerin farklı psikoloji alanlarını ilişkilendirmesini ve birlikte kullanmasını istemekte ve psikolojik yapıları daha genel, teorik bakış açıları ile analiz etmelerini notlandırmaktadır. Bu bağlamda öğrenci psikolojiyi bilim olarak görmeli ve çalışmasını ona göre sürdürmelidir. AP Psychology Ozel Ders için vazgeçilmez olan, öğrencinin derslere verimli ve istekli bir şekilde katılması ve verilen ödevleri en kısa sürede yapmasıdır.

Tüm AP ozel derslerimizde olduğu gibi Psikoloji ozel ders programlarımızda öğrencilerimizi disiplinli olarak takip etmekte ve velilerimize her ders ile ilgili detaylı rapor sunmaktayız. Sunduğumuz deneme testleri ile öğrencilerin gelişimini ölçmekte ve hatalı oldukları konulara daha fazla önem göstermekteyiz. İstanbul dışından AP Psikoloji Dersi almak isteyen öğrencilerimize ise online skype dersi ile yardımcı olmaktayız. Daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
3.5 based on 4 votes
Brand Name
AP Ozel Ders
Product Name
AP Psikoloji Ozel Ders
Price
TRY 200
Product Availability
Available in Stock

1 responses on "AP Psikoloji Ozel Ders - AP Psychology Ozel Ders"

 1. Psikoloji ‘bilimi’ sizin gibi hocalar tarafından anlatılınca daha da anlam kazanıyor. Tüm konuları en ince detayına kadar ezberleyerek değil anlayarak öğrendim. Sonsuz teşekkürler.

Leave a Message

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

AP OZEL DERS – HOŞGELDİNİZ!

AP Ozel Ders programının temel amacı öğrencilere henüz lise eğitimi alırken, üniversite derslerini alma ve bu derslerden muaf olma olanağı sağlar. AP yurt dışı eğitimi için gerekli sınavlardan biridir. Yurt dışında akademik eğitim hayatına devam etmenin en pratik yolu, bu uzun maratonun en başında doğru tercihleri yapmaktır. Bunun bilincinde olarak, öğrencilerin durumlarına göre en uygun ve en gerekli programları hazırlamaktayız. Bu zorlu süreçte öğrencilerimize sağladığımız AP Ozel Ders seçenekleriyle ve uzman kadromuzun verdiği nitelikli ve kaliteli özel derslerle arzulanan hedefe ulaşma konusunda iddialıyız. AP sınav maratonunda ihtiyaç duyacağınız tüm yardımı sağlamaktayız.

 

ap calculus ab, ap computer science, ap dersleri, ap istanbul,ap physics,ap psychology,ap questions,ap questions world history,ap statistics

ap kursu,ap özel ders,ap dersanesi,ap destek,özel ders ver,robert ap özel ders, ap dersanesi,ap dershanesi,ap hazırlık,ap özel ders, ap ozel ders, ap sistemi, ap nedir, AP Nedir, AP Dershanesi, AP calculus AB, AP calculus BC. ap skype,ap skype özel ders, AP exam, AP tutoring, AP Past Exam Papers, AP PAST Exam Papers. AP Math, AP computer science desteği, AP özel ders, ap özel ders, özelders, ap matematik,ap calculus,calculus ab, ap fizik, ap kimya, ap biyoloji, ap math, ap mathematics, ap mathematic, ap physic, ap physics, ap chemistry, ap bio, ap biology, ap chem, apfizik, ap kimya,calculus bc,ap biyoloji, ap istatistik, ib ingilizce, ap coğrafya,ap merkezi, ap sınav merkezi, ap özel ders, ap sistemi, ap nedir, AP sınavlarında ne çıkar?,AP sınav soruları?, AP sınav soru örnekleri, ap calculus