AP BİYOLOJİ OZEL DERS ve AP BİYOLOJİ KURSU

ap biyoloji ozel dersAP Biyoloji sınavı iki bölümden oluşmaktadır. Bölüm 1, 90 dakikalık bir süre boyunca uygulanan, 63 çoktan seçmeli soru ve 6 adet matematik ile ilgili boşluk doldurma sorusundan oluşur. Öğrencilerin basit hesap makinesi kullanmasına bu matematik bölümünde izin verilmektedir. 90 dakika süren Bölüm 2, kapsamlı olan 2 essay ve daha kolay 6 adet essayden oluşmaktadır.  Essaylerden önce öğrencilere zorunlu olarak 10 dakikalık düşünme zamanı bırakıldığı için, sınav süresi 80 dakikaya düşmektedir. AP Biyoloji Ozel Ders Programlarımız ile öğrencilerimize AP ile ilgili detaylı bilgi veriyoruz. Hem de AP sınavlarından en yüksek puanı almalarını hedefliyoruz. Bizim AP Biyoloji Ozel Ders programlarımızın farkı, her öğrenciyi tek tek takip ederek, gereken sınav disiplinini kazanmalarını sağlamamızdır.

Öğrencilerin Ap Biyoloji sınavından yaşadıkları zorlukları ortadan aldırmak hedefindeyiz. AP biyoloji özel ders ve ap biyoloji kursu programlarımızda, bu zorluklara karşı sınavda önce almaları gereken önlemleri ve gerekli ipuçlarını sunmaktayız. Bu sınavlar son derece disiplinli çalışma gerektiren zor sınavlar olduğu için, sınavdan önce titizlikle hazırlanılması gerekmektedir. Sınav sistemine hakim hocalarımız ile bu sürecin kolay bir şekilde aşılmasını ve öğrencilerin Ap bio  sınavından 5 almalarını sağlıyoruz.Aşağıdaki tabloda, öğrencilerin yıllara göre aldıkları puan dağılımını bulabilirsiniz.

Advanced Placement (AP), İleri Düzey Yerleştirme Programı olarak da adlandırılır. Amerika Birleşik Devletleri’nde (ABD) uygulanan ve oradan tüm dünyaya yayılan, eğitimde mükemmeliyeti hedefleyen güçlü, kapsamlı ve çok çalışmayı gerektiren bir programdır. Sadece Kuzey Amerika değil aynı zamanda tüm dünyada geniş bir geçerliliğe sahiptir. Advanced Placement programı, üniversite kabullerinde kilit bir rol oynamaktadır. Amerika Birleşik Devletleri’nin dışında,  60’tan fazla ülkede AP Programı uygulanmakta üniversite başvurularında kullanılmaktadır.

AP Biyoloji Ozel Ders için Biz Ne Sunuyoruz?

AP Programı öğrencilere, lisedeyken üniversite seviyesindeki dersleri alma ve bu dersleri üniversite dersi gibi saydırarak zamandan tasarruf etmelerini sağlamaktadır. Özellikle öğrencilerin yurt dışı üniversite başvurularında kabul aşamasında, bir öğrencinin lise döneminde AP dersleri almış ve sınavlardan başarıyla geçmiş olması akademik eğitim için hazır olduğunun bir göstergesi olarak kabul edilmektedir. Bu sayede üniversite kabullerinde diğer sınavlara kıyasla daha kilit bir rol oynamaktadır.

AP derslerini alıp, sınavlarda başarılı olan öğrenciler hem üniversitelere başvuru sürecinde standart başvuru yapan öğrencilere göre daha avantajlı olurlar. Hem de üniversiteye başladıklarında bu derslerden muaf olma şansını yakalarlar. Ayrıca çift-anadal programlarında (double major) daha kolay okuyabilirler. Bunun sebebi ise AP gibi üniversite seviyesinde bir programı, lise seviyesinde başarıyla tamamlayabilme becerisidir. İstanbul dışından AP Biyoloji Dersi almak isteyen öğrencilerimize ise online skype dersi ile yardımcı olmaktayız. Daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Summary
Review Date
Reviewed Item
AP BİYOLOJİ OZEL DERS
Author Rating
51star1star1star1star1star

3 responses on "AP BİYOLOJİ OZEL DERS ve AP BİYOLOJİ KURSU"

  1. AP derslerini sizin desteğiniz olmadan yapmaya çalışsam 3 alırdım muhtemelen. Şimdi 5 için inanılmaz heyecanlıyım. 3 hafta sonra açıklanacakmış 🙂

  2. Merhabalar,

    AP Biyoloji ve BC derslerinin fiyatları hakkında bilgi alabilir miyim?

    • Test Prep’e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. İletişim formunu doldurursanız, yönetim ekibimiz size en kısa sürede cevap verecektir.

Leave a Message

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

AP OZEL DERS – HOŞGELDİNİZ!

AP Ozel Ders programının temel amacı öğrencilere henüz lise eğitimi alırken, üniversite derslerini alma ve bu derslerden muaf olma olanağı sağlar. AP yurt dışı eğitimi için gerekli sınavlardan biridir. Yurt dışında akademik eğitim hayatına devam etmenin en pratik yolu, bu uzun maratonun en başında doğru tercihleri yapmaktır. Bunun bilincinde olarak, öğrencilerin durumlarına göre en uygun ve en gerekli programları hazırlamaktayız. Bu zorlu süreçte öğrencilerimize sağladığımız AP Ozel Ders seçenekleriyle ve uzman kadromuzun verdiği nitelikli ve kaliteli özel derslerle arzulanan hedefe ulaşma konusunda iddialıyız. AP sınav maratonunda ihtiyaç duyacağınız tüm yardımı sağlamaktayız.

 

ap calculus ab, ap computer science, ap dersleri, ap istanbul,ap physics,ap psychology,ap questions,ap questions world history,ap statistics

ap kursu,ap özel ders,ap dersanesi,ap destek,özel ders ver,robert ap özel ders, ap dersanesi,ap dershanesi,ap hazırlık,ap özel ders, ap ozel ders, ap sistemi, ap nedir, AP Nedir, AP Dershanesi, AP calculus AB, AP calculus BC. ap skype,ap skype özel ders, AP exam, AP tutoring, AP Past Exam Papers, AP PAST Exam Papers. AP Math, AP computer science desteği, AP özel ders, ap özel ders, özelders, ap matematik,ap calculus,calculus ab, ap fizik, ap kimya, ap biyoloji, ap math, ap mathematics, ap mathematic, ap physic, ap physics, ap chemistry, ap bio, ap biology, ap chem, apfizik, ap kimya,calculus bc,ap biyoloji, ap istatistik, ib ingilizce, ap coğrafya,ap merkezi, ap sınav merkezi, ap özel ders, ap sistemi, ap nedir, AP sınavlarında ne çıkar?,AP sınav soruları?, AP sınav soru örnekleri, ap calculus