AP® BİYOLOJİ DERSLERİ

AP BİYOLOJİ ÖZEL DERS VE HAZIRLIK KURSUYLA EKOLOJİDEN HÜCRE YAPISINA KADAR TÜM KONULARI EZBERLEMEDEN ÖĞRENİN

AP Biyoloji’de başarılı olmak isteyenler için üst düzey AP Biyoloji özel ders ve AP Biyoloji hazırlık kursları sunuyoruz. Uzman eğitimcilerimiz, endüstri lideri kaynakları ve kişiselleştirilmiş öğretim kullanarak, her bir öğrencinin eşsiz öğrenme stilleri ve ihtiyaçlarına uygun dersler veriyor.

SİZE EN UYGUN AP BİYOLOJİ DERS TÜRÜNÜ SEÇEBİLİRSİNİZ

5 Üzerinden 4.58 Ortalama

TestPrep’te sadece alanında uzman AP Biyoloji öğretmenleriyle çalışıyoruz. 4.58  ortalamanın arkasındaki sebep de budur!

6-Kişilik AP Biyoloji Sınıfları

En fazla 6 öğrenci sınırı olan AP Biyoloji sınıflarımızda, en etkili eğitimi almanızı istiyoruz. Sınıfta bol miktarda söz sahibi olun!

10 AP Biyoloji Deneme Sınavı

Çıkmış 10 AP Biyoloji deneme sınavıyla, sınavda gibi bir deneyim yaşayın. Gerçek sınavda ne sorulduğunu görün ve eksikleriniz varsa hemen kapatın.

AP Biyoloji dersi hakkında sık sorulan sorular ve cevapları

Biyolojiyi ezberlemeden öğrenmek nasıl olurdu, hiç düşündünüz mü? Cevap çok kolay, TestPrep 🙂

 • Biochemistry
 • Cell Structure and Function
 • Cellular Energetics
 • Cell Communication and Cell Cycle
 • Meiosis & Heredity
 • Gene Expression and Regulation
 • Natural Selection
 • Ecology & General Review

Agricultural Engineering
Agriculture, General
Animal Sciences
Anthropology
Athletic Training
Biochemistry
Biology, General
Biomedical Engineering
Biotechnology
Botany
Chemical Engineering
Chemistry
Communication Sciences and Disorders
Ecology
Emergency Medical Technology
Environmental Engineering
Environmental Science
Environmental Studies
Exercise Science
Fishing and Fisheries
Food Science
Foods, Nutrition, and Wellness Studies
Forensic Science
Forestry
Genetics
Geology
Gerontology
Industrial Engineering
Marine Biology
Marine Sciences
Mechanical Engineering
Molecular Biology
Natural Resources and Conservation
Natural Resources Management and Policy
Neuroscience
Nuclear Engineering
Nursing (RN)
Nutrition Sciences
Pharmaceutical Sciences
Physical Education Teaching and Coaching
Practical Nursing
Pre-Physical Therapy
Predentistry
Premedicine
Prenursing Studies
Psychology
Public Health
Soil Science
Statistics
Surgical Technology
Wildlife, Fish, and Wildlands Science and Management
Zoology

10. sınıftan itibaren AP Biyoloji adersini almanızı tavsiye edebiliriz.

AP derslerinin sınav formatında değişiklikler olabilir Bu sebeple, sayfamızı güncel tutmak adına, güncel ap sınav süresine ulaşmak için, College Board sayfasınının linkini ekliyoruz, tıklayabilirsiniz

AP Biyoloji sınavı, AP sınavları arasında genellikle daha zor olarak kabul edilir. Bu nedenle, bol miktarda sınav benzeri çalışma yapılmasını öneriyoruz.

AP Biyoloji Grup Dersleriyle %40 İndirimli Hazırlanırken Ezberlemeden Öğrenin

Eğlenceli ve en fazla 6 öğrencinin bulunduğu online ortamda haftada 3 saat AP Biyoloji grup dersi. Katılamadığınız ders olursa, ders sonrasında tekrar izleme imkanınız var fakat derslere katılmanız 5 almanız için en önemli faktör. Özel derse kıyasla %40 daha tasarruflu olan AP Biyoloji kursları, sabit günlerde ve saatlerde yapılıyor.

69 saatlik AP Biyoloji hazırlık kursu, AP puanlarınızı en yükseğe taşımak için en iyi seçenektir. Fen ve özellikle Biyoloji alanına yakın alanda üniversite eğitimine devam edecek öğrencilere tavsiye ettiğimiz bu dersi alarak, üniversitelere kabul şansınızı artırın. Deneyimli öğretmenlerimiz ve kapsamlı programımızla hedeflerinize ulaşmak kesinlikle çok kolay olacaktır. Sınav stratejileri ve konularda ustalaşırken, aynı zamanda ezberlemeden Biyoloji öğrenmenin tadını çıkarın.

10 AP Biyoloji deneme sınavı, ödevler ve sınava yakın sorulardan oluşan soru bankamızla hazırlığınızı en üst seviyeye çıkaracak ve diğer sınıf arkadaşlarınızla birlikte, en yüksek skoru elde edeceksiniz.

AP Biyoloji Kursu İstatistiklerimiz

Şimdiye kadarki tüm AP Biyoloji hazırlık kursu istatistikleri analizimize göre, kursu tamamlayan öğrencilerin ortalama puanı 5 üzerinden 4.58 idi. Bu, dünya genelinde sınavı alan öğrencilerin sadece %25’inin 4 veya daha yüksek bir skor elde ettiği yüksek bir başarı düzeyini göstermektedir. Ayrıca, tüm ödevleri ve deneme sınavlarını tamamlayan öğrencilerimizin AP sınavında 5 puan alma oranı çok yüksek. Bu sonuçlar, sıkı hazırlık ve tutarlı pratik yapmanın, AP Biyoloji sınavında yüksek bir skor elde etmenin ana faktörleri olduğunu göstermektedir.

Hedef puana ulaşma yüzdesi
89%
Öğrenci memnuniyeti
91%

AP Biyoloji Kurs İçeriği
04 Eylül 2023 – 01 Mayıs 2024.

2023- 2024 AP Kurs Tarihlerimiz

Kursumuz, College Board’un AP Biyoloji müfredatının sıkı standartları doğrultusunda tasarlanmıştır. Soru sormaya dayalı öğrenme odaklı bir yaklaşımla, öğrencilere laboratuvar araştırmaları, veri analizi ve eleştirel düşünme yoluyla biyolojik kavramları ve olguları keşfetme fırsatları sunuyoruz. AP Biyoloji hazırlık kursumuza kaydolan öğrenciler, genetik, ekoloji, hücresel süreçler ve evrim gibi çeşitli alanlarda bilgi ve becerilerini güçlendirip en iyi sınav günü tecrübesi yaşarlar. Amacımız, öğrencileri sadece AP Biyoloji sınavına değil, aynı zamanda biyoloji alanındaki gelecekteki akademik çalışmalarına da hazırlamaktır.

AP Biyoloji Özel Dersle Kendi Temponda İlerle

Programımız, her öğrencinin bireysel ihtiyaçlarını ve öğrenme stillerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır, bu sebeple öğrenciler akademik başarıya ulaşmak için ihtiyaç duyacakları desteği alırlar. Deneyimli öğretmenlerimiz bilgili ve beceriklidir. 

Öğrencileri akademik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için çeşitli öğretim yöntemleri kullanırlar. Yüksek kaliteli eğitim hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz ve seanslarımızı tüm katılanlar için verimli, bilgilendirici ve keyifli hale getirmeye çalışıyoruz. Akademik mükemmelliğe ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın.

AP Biyoloji hazırlık kursları
AP Biyoloji online ders

AP Biyoloji Özel Ders Programlarının İçeriği

Biyoloji bilginizi bir sonraki seviyeye taşımaya hazır mısınız? O zaman aradığınız yer burası! AP Biyoloji özel derslerimizle, başarınıza yardımcı olmaya özveriyle bağlı, bilgili ve deneyimli bir öğretmenden bire bir AP Biyoloji özel ders alacaksınız. Anahtar kavramları gözden geçirmenize, önümüzdeki sınava hazırlanmanıza yardımcı olmak için buradayız. Kişiye özel yaklaşımımızla, en çok ihtiyacınız olan alanlarda yardım almanızı sağlıyoruz. Dolayısıyla daha fazla beklemeyin – bugün AP Biyoloji özel derslerimize kaydolun ve tam potansiyelinizle 5 alma yolunda ilerleyin!

AP BİYOLOJİ DERSLERİNE BAŞLAMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

1

Taksitli ya da tek çekim olarak ödemeyi tamamlayın

Kredi kartıyla 100% güvenli ödeme

2

Ödeme sonrası sayfadaki formu dolurun

Ödemeyi tamamladığınızda form sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz

3

Kisişel sayfanız oluşturulduğunda bir arkadaşımız size en kısa sürede ulaşacak

Formda yer alan bilgilerin güncel olduğundan emin olun. Mümkünse WhatsApp kullanılan bir numara paylaşın.

4

Size özel oluşturulacak olan sayfadan tüm derslere erişin

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

AP Biyoloji Hazırlık Kursu Fiyatları

İlk hafta yapılan derslerden memnun kalmazsanız 100% ücret iadesi

AP Biyoloji Özel Ders Fiyatları

İlk dersten memnun kalmazsanız 100% ücret iadesi

AP BİYOLOJİ ÖZEL DERS PAKETLERİ

Uygun Fiyatlı, AP Biyoloji’nin Tüm Konularını ve Çıkmış AP Biyoloji Deneme Sınavlarını İçeren Özel Ders Paketleri

En iyi AP Biyoloji özel ders paketi mi arıyorsunuz? Daha fazla aramayın! Tecrübeli ve yüksek nitelikli öğretmen ekibimiz, hak ettiğiniz notları elde etmenize yardımcı olmak için burada. Başarılarımızın kanıtlanmış bir geçmişi var ve AP Biyoloji’de başarılı olmanıza yardımcı olmak için kişiselleştirilmiş dikkat ve destek sunmaya adanmışız. 

AP Biyoloji özel ders paketimiz, temel konuların detaylı incelemesini, pratik sınavları ve becerilerinizi geliştirmenize ve güveninizi arttırmak için kişiselleştirilmiş geri bildirimleri içerir. Yardımımızla, AP Biyoloji sınavınızı hızla kazanacaksınız! Beklemeyin, ilk dersinizi bugün planlayın ve başarıya giden ilk adımı atın.

AP Biyoloji Hazırlığında Neden TestPrep?

TestPrep’e hoş geldiniz, burada her öğrencinin başarılı olabileceğine inanıyoruz! Potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmak ve hedeflerinizi başarmak için en iyi AP Sınavı Hazırlık Kursları sunmaya kararlıyız. TestPrep’i seçerek, deneyimli ve tutkulu eğitmenlerimizin sizi başarıya yönlendireceği mükemmellik ve özveri yolunu seçiyorsunuz. Özel öğrenme tarzınıza uygun olarak tasarlanmış özelleştirilmiş ve yenilikçi kurslar sunuyoruz, böylece test gününde kendinizi kendinden emin ve güçlü hissedebilirsiniz. TestPrep ile rekabet avantajı elde edeceksiniz! Bugün TestPrep’e ulaşın  ve hayallerinize ulaşmanıza yardımcı olalım.

Diğer AP Ders Seçeneklerimize de Göz Atabilirsiniz

AP Biyoloji gibi bir şeyden farklı şeylerle, akademik hayatınızı renklendirmek mi istiyorsunuz? Daha fazla aramanıza gerek yok! Seçebileceğiniz birçok seçeneğimiz var – dünya parmaklarınızın ucunda! Heyecan verici AP Kimya dünyasına dalabilir misiniz? Veya belki AP Kimya’da denklemleri denkleştirmek? AP Psikoloji, AP Tarih veya AP Calculus AB’yi de unutmayın! Seçenekler sonsuz. Şimdi ne dersiniz? Akademik ufuklarınızı genişletmek için bir maceraya çıkmaya hazır mısınız? Haydi yapalım!
AP özel ders arkaplan

AP Biyoloji Öğrenci Yorumları

AP özel ders arkaplan

9 yanıt

 1. Geçen sene AP Psikoloji sınavında 5 puanın geldiği anı hala heyecan ve gururla hatırlıyorum. Bu, sene de aynı şekilde TestPrep ile çalışarak AP Biyoloji ve AP Kimya sınavlarından 5 puan aldığımda aynı duyguları hissettim. Daha sınavdan çıktığımda 5 alacağımdan emindim fakat, sınav sonucunu görmek çok daha farklı hissettiriyor. Yıl boyunca ilerlememi görmenin getirdiği başarı hissi her zaman hafızamda kalacak. Bunun için tüm hocalarımı da aynı şekilde hatırlayacağım. AP öğrencisi olmak, beklemediğim şekilde beni zorladı, hocalarımın desteği sayesinde hem hayat boyu sürecek bilgiler hem de en iyi skoru almanın mutluluğunu elde ettim. Tekrar tekrar çok teşekkürler. Eğlenceli ve bir o kadar da öğretici dersler için ne kadar teşekkür etsem az!

 2. Eylül ayında başladığım derslerimde neredeyse konuları bitirdik. Planlandığı gibi ilerlediğinizde, Barış Bey’in dediklerinin harfi harfine olacağını görebilirsiniz. En baştan itibaren düm doğru yönlendirmeleriniz için teşekkür ederim.

  AP Bİyoloji derslerine geldiğimizde, ezberlemeden Biyoloji öğreniyorum diyebilirim. Eğer Biyoloji dersini ezberlenecek ya da Youtube videolarından izlenerek öğrenilecek gibi düşünüyorsanız bir an önce bu hatadan dönün. TestPrep’teki öğretmenim gibi konuya oldukça hakim öğretmenlerle çalışınca aradaki farkı açıkça görebilirsiniz.

  Şimdiye kadarki tüm desteğiniz için teşekkür ederim ve tavsiye ederim.

 3. Keşke Murat Bey’i dinleyip AP Calculus BC derslerine de ağustos ayında başlasaydım. Kendisinin ısrarlarına rağmen sadece kendi çalışmamla yapabileceğimi düşünmüştüm fakat mart ayında soru çözmeye başladığımda çok eksiğimin olduğunu görüp derslere başladım fakat malesef 4 aldım. Ağustos ayında başladığım kimya ve biyoloji derslerimin ikisi de 5 geldi.

  İleride ders almayı düşünenler Murat bey ve Barış Bey’in yönlendirmelerini dikkatle dinlesinler. Size fazla ders aldırmak değil, sizin başarılı olmanız için programlı olmak istiyorlar ve son derece haklılar.

  Tüm emekleriniz için hocalarıma ve yöneticilere sonsuz teşekkürler sunuyorum.

  AP Biyoloji: 5/5
  AP Kimya: 5/5
  AP Calculus BC: 4/5

 4. Online biyoloji dersleri için aklımda acaba sorusu vardı ama şimdi online environmental science da almaya başladım 🙂
  Hocalarımın yardımları ve ödevler sayesinde soruları rahatlıkla çözebiliyorum. TestPrep’in soru arşivi sayesinde çözmediğim soru kalmadı ama ben de bittim 🙂

  1. Aynı şekilde ben de online derslere karşı önyargılıydım fakat hem verim hem de zaman kazancı açısından benim de çok işime yaradı. Trafikte harcanan boş zaman yerine evde tekrar yapmak, okul derslerimi çalışmaya da zaman bırakıyor.
   Hocalar konusna gelince gerçekten sınav sistemini bilen ve hangi soru tiplerinde dikkatli olmamı söyleyen hoclar olması, işimi kolaylaştırıyor. Soru çözmek de bu işin önemli bir kısmı ve soruları çözebilmek de güven verici.

 5. Daha önce neden TestPrep’e gelmedim bilmiyorum ama yapılan derslerden çok çok memnunum. Online derslere karşı biraz mesafeliydim fakat derslere başlayınca zamanın nasıl geçtiğini anlamadım ve Biyoloji dersini sevmeme rağmen daha da çok sevmeye başladım. Çok teşekkürler.

  1. Test Prep’e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. İletişim formunu doldurursanız, yönetim ekibimiz size en kısa sürede cevap verecektir.

 6. AP derslerini sizin desteğiniz olmadan yapmaya çalışsam 3 alırdım muhtemelen. Şimdi 5 için inanılmaz heyecanlıyım. 3 hafta sonra açıklanacakmış 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir