AP CALCULUS AB ÖZEL DERS VE KURSLARINA KATILARAK LİMİTTEN DİFERANSİYEL DENKLEMLERE KADAR TÜM KONULARI ÖĞRENİN

AP Calculus sınavına hazırlanırken limitten diferansiyel denklemlere kadar test edilen tüm içeriği öğrenin. AP Calculus AB özel ders için size özel plan oluşturalım. AP Calculus AB kurslarıyla, interaktif olarak öğrenirken uygun fiyatlı ders alın.

AP® CALCULUS AB DERSLERİ

Online! Londra! İstanbul! ABD!

SİZE EN UYGUN AP CALCULUS AB DERS TÜRÜNÜ SEÇEBİLİRSİNİZ

5 ÜZERİNDEN 4.87 ORTALAMA

Dünyanın her yerinden öğrenciler ve öğretmenler ile ile Calculus AB AP kursuna katılın. Siz de bu başarılı skorlara ulaşabilirsiniz!

6-KİŞİLİK AP CALCULUS AB SINIFLARI

En yüksek öğrenci etkileşimi için AP Calculus AB sınıflarımızın boyutunu optimal seviyede tutuyoruz. Sınıftaki Calculus AB öğrencileriyle  birlikte tartışarak öğrenin!

10 AP CALCULUS AB DENEME SINAVI

Tamamen online 10 AP Calculus AB denemesiyle gerçek sınav günü tecrübesi yaşayın. Sınavda konu eksikliği ve zaman sorunu yaşamayın!

AP CALCULUS AB HAKKINDA EN ÇOK SORULAN BAZI SORULAR VE CEVAPLARI

Merhaba! Sadece AP Calculus sınavı için bazı öneriler paylaşmak istedim. TestPrep ile hazırlanmak, sınav skorunuzda büyük bir fark yaratabilir. Başarılar dileriz!

 • Limits & Continuity
 • Differentiation: Definition and Fundamental Properties
 • Differentiation: Composite, Implicit, and Inverse Functions
 • Contextual Applications of Differentiation
 • Analytical Applications of Differentiation
 • Integration and Accumulation of Change
 • Differential Equations
 • Applications of Integration & Overall Review

AP Calculus AB sınavında işlenen tüm kavramlar AP Calculus BC sınavında da yer almaktadır. Ek olarak AP Calculus BC sınavı “Series” konusunu da kapsar. Sınavın zorluğundan çok, hangi bölüme kabul almak istediğiniz ve bu bölümün sizden istediği dersler önemlidir. AP Calculus AB ve BC’den hangisini alacağınızı bilmiyor musunuz? Bu konudaki yazımızı okuyabilirsiniz: AP Calculus AB mi AP Calculus BC mi Almalıyım?

AP Calculus AB sınavında işlenen tüm kavramlar AP Calculus BC sınavında da yer almaktadır. Ek olarak AP Calculus BC sınavı “Series” konusunu da kapsar. Sınavın zorluğundan çok, hangi bölüme kabul almak istediğiniz ve bu bölümün sizden istediği dersler önemlidir.

AP derslerinin sınav formatında değişiklikler olabilir Bu sebeple, sayfamızı güncel tutmak adına, güncel ap sınav süresine ulaşmak için, College Board sayfasınının linkini ekliyoruz, tıklayabilirsiniz

AP CALCULUS AB GRUP DERSLERİ ALARAK ZORLUKLARLA DOLU BU HAZIRLIĞI UYGUN FİYATA VE EN RAHAT ŞEKİLDE TAMAMLAYIN

En iyi AP Calculus AB öğretmenlerinden öğrenmek ve tam potansiyelinizi ortaya çıkarmak için bu inanılmaz fırsatı kaçırmayın. Bugün kaydolun ve AP’yi birlikte fethetmeye başlayalım!

Nitelikli AP Calculus AB öğretmenleriyle denenmiş ve test edilmiş bir online öğrenme ortamında haftada 3 saat AP Calculus AB  dersi. Ders sonrasında tekrar izleme imkanı. Uzman desteği alın ve yapılandırılmış destekle Mayıs ayındaki sınava kadar notlarınızı yükseltin. Özel derse kıyasla %40 daha tasarruflu olan AP kursları, sabit gün ve saatlerde verilir.

69 saatlik AP Calculus AB hazırlık kursu, AP puanlarınızda fark yaratmak için en iyi seçenektir. Uzman öğretmenlerimiz ve kapsamlı programımızla hedeflerinize ulaşmak kesinlikle mümkün olacaktır. Sınav stratejilerini ustaca öğrenirken, aynı zamanda kendinizi sorunsuz olarak geliştireceksiniz. 

10 AP Calculus AB deneme sınavı ve diğer kaynaklarla hazırlığınızı en üst seviyeye çıkaracak ve sınav günündeki başarınızın anahtarını elinizde tutacaksınız. Mükemmel bir puan elde etmek veya sadece puanınızı iyileştirmek amacınız olsun, AP Calculus AB hazırlık kursumuz sizi hızla hedefinize doğru ilerletecektir. Şimdi kaydolun ve TestPrep desteğiyle başarınızı garanti altına alın. Binlerce öğrenciden önce yapacağınız yolculuğa başlayın ve başarı zirvesine doğru hızla ilerleyin.

AP CALCULUS AB KURSU İSTATİSTİKLERİMİZ

Sizlerin AP Calculus AB sınavı için harcadığınız çaba ve yaptığınız hazırlıklarınızı görüyoruz. Gelişmiş teknolojimiz, uzman AP öğretmen kadromuz ve test stratejilerimiz ile başarınızı daha da ileriye taşıyacağız. Zorlansanız bile, biz buradayız ve her zaman size destek olacağız. Sınav günü ise, güçlü yanlarınızı kullanarak tüm soruları cevaplamanızı sağlayacak stratejilerimizle tamamen hazır olacaksınız! Bütün gücünüzü kullanın ve istediğiniz başarıya ulaşmak için sonuna kadar savaşın! Eminiz ki, sizinle beraber kutlama yapacağız. Başarıya giden yolda biz hep yanınızdayız!”

Hedef puana ulaşma yüzdesi
97%
Öğrenci memnuniyeti
99%

AP CALCULUS AB KURS İÇERİĞİ

09 Eylül 2024 – 01 Mayıs 2025

2024 - 2025 AP CALCULUS AB KURS TARİHLERİMİZ

Sadece 8 ay içinde, AP Calculus AB sınavında başarılı olmanızı sağlamak için kapsamlı bir paket alacaksınız. 69 saatlik Canlı Çevrimiçi eğitim, 10 AP Calculus AB deneme sınavı ve bir dizi Calculus hazırlık kaynağı ile, sınav günü başarınız için tam donanımlı olacaksınız. Size her türlü soru tipine karşı tamamen hazırlanmanızı sağlayacak en iyi hazırlık kombinasyonunu sunmaktan gurur duyuyoruz. İstenilen puanınıza ulaşmanız için bize güvenebilirsiniz.

BİREYSEL İHTİYAÇLARINIZA GÖRE ÖZELLEŞTİRİLMİŞ AP CALCULUS AB ÖZEL DERSLER SUNUYORUZ

Amacımız AP sınavına hazırlanmanıza ve en yüksek potansiyelinize ulaşmanıza yardımcı olmaktır. Tecrübeli AP Calculus öğretmenimiz size en çok destek gerektiren alanları ele alacak şekilde bire bir çalışarak özelleştirilmiş bir plan geliştirecektir. Adım adım kişisel dikkat ve rehberlik alacak, sonuç olarak da özgüveninizi ve becerilerinizi geliştireceksiniz. AP Calculus AB özel ders alarak, başarınız için odaklanmış kaliteli eğitim bekleyebilirsiniz.  Öğretmenimizle bir ders planlayın ve AP Calculus AB’deki en yüksek potansiyelinizi ortaya çıkarın.

ap calculus ab özel ders

AP CALCULUS AB ÖZEL DERS PROGRAMLARININ İÇERİĞİ

Güvenle, AP Calculus AB için yüksek kaliteli özel ders hizmetleri sunuyoruz. Ekibimiz öğrencilerimize en etkili desteği sağlamak için en son öğretim teknikleriyle kendilerini geliştiriyorlar. Öğrencilerimizin başarılı olmasına yardımcı olmak için tutkuluyuz ve şimdiye kadar elde ettiğimizden başarıdan da gururluyuz. Calculus becerilerinizi bir üst seviyeye çıkarabileceğimizi görmek için aşağıdaki bilgilere bakın.

AP CALCULUS AB ÖZEL DERS PAKETLERİ

Uygun fiyatlı, Calculus AB’nin tüm konularını ve çıkmış AP Calculus AB deneme sınavlarını içeren özel ders paketleri.

Gururla sunarız ki, AP Calculus AB özel ders paketimizi sizlere sunuyoruz. Bu paket sizin sınavlarınızda özgüvenle başarılı olmanız için tasarlanmıştır. En üst düzeydeki özel ders oturumlarımızla, AP Calculus AB ile ilgili tüm konuların kapsamlı bir şekilde ele alınmasını sağlıyoruz.

Uzman öğretmenlerimiz, zor kavramlarda, problemlerde ve sınav stratejilerinde sizlere rehberlik etmek için donatılmıştır. Öğrenme stilinize ve temponuza uygun özelleştirilmiş yaklaşımımız, derslerinize özel olarak tasarlanmasına olanak tanır. Ders paketinin sonunda, konuyu derinlemesine anlayacak ve AP Calculus AB sınavına kolayca hazırlanma özgüvenine sahip olacaksınız. Hemen kaydolun ve AP Calculus AB’deki başarınızın yolculuğunu başlatın!

küçük ap özel ders paketi

Küçük Paket

AP Calculus AB sınavına hazırlanırken, çok az bir desteğe ihtiyacınız varsa bu AP Calculus AB özel ders paketimiz tam size göre.

orta ap özel ders paketi

Orta Paket

10 ders sizin için yetli değil ve 50 ders çok mu fazla? Bu AP Calculus AB özel ders paketimiz tam da ihtiyacınız olan!

Tüm Konular Paketi

Başından sonuna kadar tüm AP Calculus AB konularını öğrenirken, derslerin sonundaki AP Calculus AB deneme sınavlarıyla kendinizi test edin. Ayrıca 5 adet ücretsiz AP Calculus AB soru çözüm dersi de ÜCRETSİZ!

Küçük Paket Orta Paket Tüm Konular Paketi
Ders Süresi 90 Dakika 90 Dakika 90 Dakika
Ders Sayısı 10 20 45+5
Öğrenci memnuniyet garantisi evet evet evet
Saatlerinize uygun ders planı evet evet evet
Online dersler evet evet evet
AP Calculus AB ödevleri evet evet evet
Dilediğiniz konudan ders alma evet evet evet
Sabit ders alma imkanı evet evet evet
TÜM AP CALCULUS AB KONULARI - - evet
AP CALCULUS AB DENEME SINAVLARI - - evet
TÜM AP CALCULUS AB ÇALIŞMA MATERYALLERİ - - evet
ÜCRETSİZ SORU ÇÖZÜM DERSLERİ - - evet

AP CALCULUS AB DERSLERİNE BAŞLAMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

1

TAKSİTLİ YA DA TEK ÇEKİM OLARAK ÖDEMEYİ TAMAMLAYIN

Kredi kartıyla 100% güvenli ödeme

2

ÖDEME SONRASI YÖNLENDİRİLDİĞİNİZ SAYFADAKİ FORMU DOLURUN

Ödemeyi tamamladığınızda form sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz. Kısa formu doldurun.

3

KİSİŞEL SAYFANIZ OLUŞTURULDUĞUNDA EN KISA SÜREDE İLETECEĞİZ

Formda yer alan bilgilerin güncel olduğundan emin olun. Mümkünse WhatsApp kullanılan bir numara paylaşın.

4

SİZE ÖZEL OLUŞTURULACAK OLAN SAYFADAN TÜM DERSLERE ERİŞİN

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

AP CALCULUS AB HAZIRLIĞINDA NEDEN TESTPREP?

AP Calculus, AP Calculus AB ve AP Calculus BC olmak üzere iki dersi içermektedir. AP Calculus AB müfredatı,  birinci dönem üniversite calculus dersine denktir. Cebirsel sembollerle akıl yürütme ve cebirsel yapıları ile çalışmanın, güçlü bir temel ile öğretilmesi gerekmektedir. Bizim kurslarımızda ve ap özel ders sistemimizde yaratmaya çalıştığımız sistem güçlü bir matematik temelinden sonra öğretilmeye başlanan AP Calculus dersidir. Bizimle çok rahat şekilde 5 alırsınız! Ayrıca, bizim AP Calulus AB özel ders programlarımızın farkı, her öğrenciyi tek tek takip ederek, gereken sınav disiplinini kazanmalarını sağlamamızdır.

Alanında Uzman Öğretmenler

TestPrep'in tecrübesi 10+ yıldan fazla olan AP Calculus AB öğretmenleri, sadece kendi alanında ders verirler. Bu sayede sınav konusunda tam tecrübeli ve soru çeşitleri hakkında tam bilgilidirler.

Bire Bir Öğrenci Takibi

Bir bir öğrenci takibini deneme sınavlarıyla değil, aylık güncel performans raporlarıyla yapıyoruz. Bu sayede öğrencinin bitirdiği konuları görürken, aynı zamanda öğrencinin ilerleyişi hakkında bilgi sahibi olursunuz.

Çıkmış AP Calculus AB Soruları & Sınavları

AP Calculus AB dersi, tüm sınav sistemlerinde bulunmasına rağmen, soru tarzları sıradan bir Calculus dersinden çok farklıdır. Çıkmış AP sınav sorularımız ve sınavlarımız 5 almanızda en önemli faktörlerden.

DİĞER AP DERS SEÇENEKLERİMİZE DE GÖZ ATABİLİRSİNİZ

Güvenle, AP Calculus AB için yüksek kaliteli özel ders hizmetleri sunuyoruz. Ekibimiz öğrencilerimize en etkili desteği sağlamak için en son öğretim teknikleriyle kendilerini geliştiriyorlar. Öğrencilerimizin başarılı olmasına yardımcı olmak için tutkuluyuz ve şimdiye kadar elde ettiğimizden başarıdan da gururluyuz. Calculus becerilerinizi bir üst seviyeye çıkarabileceğimizi görmek için aşağıdaki bilgilere bakın.

AP CALCULUS AB ÖZEL DERS VE GRUP DERS ÖĞRENCİLERİMİZİN YORUMLARI

11 Responses

 1. I am ecstatic to share that I scored a 5 on all three of my AP exams: AP Calculus AB, AP Physics 1, and AP Psychology. This wouldn’t have been possible without the amazing support from my teachers and the tremendous amount of effort I dedicated to studying and preparing for these exams. AP Calculus AB challenged me to think critically and apply advanced mathematical concepts to real-life problems. AP Physics 1 helped me develop a better understanding of the fundamental principles of physics and its relevance to our daily lives. Lastly, AP Psychology broadened my knowledge of human behavior and its interaction with the environment. These courses have undoubtedly elevated my academic experience and prepared me for the challenges of college. I highly recommend taking AP courses to any student looking to challenge themselves academically.

 2. Eylül ayında başladığımız hazırlığı Mart ayında bitirip deneme çözmeye başladık. Tam da ilk başta konuştuğumuz gibi ilerledi süreç. Yaklaşık olarak 1.5 ay öğretmenimle deneme çözdük ve sınavdaki soruların neredeyse aynılarını çözmüşüz. Öncelikle öğretmenime ve sonra TestPrep’e tüm desteği için çok teşekkür ediyorum. Bir sonraki dönme Kimya derslerine mutlaka katılacağım

 3. Derslere başlamadan önce başka yerden ders aldım ve konuları 2 ayda bitireceklerini söylediler. Sanırım dersi veren öğretmen daha önce Calculus AB dersi vermemiş olacak ki, 2 haftalık dersten hiç bir şey anlamamıştım.

  TestPrep’e geldiğimde gördüm ki, TestPrep’in öğretmenleri gerçekten sınav konusunda oldukça tecrübeli. Gerek AP Calculus, gerekse de AP Psikoloji dersi olsun, tüm derslerde işinin ustası öğretmenler olduğunu gördüm. Çok teşekkür ederim. Umarım sonucu da güzel olacak.

 4. Çok güzel bir dönem oldu. Sınav sonuçlarının açıklanmasını heyecanla bekliyorum. 5 alacağımı göreceksiniz hocam 🙂

 5. 2022 sınav döneminde başka bir kurumdan ders almıştım ve sınavdan 2 aldığım için bu sene sınava tekrar giriyorum. Geçen seneki derslerle TestPrep’i karşılaştırdığımda, keşke boşuna zaman kaybetmeseymişim diyorum. Daha uygun fiyatlı diye tercih ettiğim kurum aslında bana çok daha pahalıya mal oldu.

  TestPrep’in Calculus AB öğretmenlerinin yaklaşımı ve konuyu anlatışı gerçekten çok farklı. Sınava daha önce girdiğim için konuların anlatımı ve soruların tam sınava göre olduğunu söyleyebilirim. AP Calculus özel dersleri ile bana uygun bir anlatım ve çalışma şekli elde ettim.

  Özetle, uygun fiyata ders alacağım derken siz de benim gibi 2 alıp, aynı konuları tekrar almak zorunda kalmayın! TestPrep’i arkadaşlarıma ve bu yorumu okuyanlara gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

 6. Ağustos ayından mayıs ayına kadar sürekli yanımda olan başta öğretmenlerim ve TestPrep yönetimine çok çok çok teşekkür ediyorum. Son aylarda moralim bozulduğunda beni yeniden motive eden, sınav heyecanıyla baş etme konusunda beni yönlendiren ve sonuçlara benim kadar kadar sevinen herkese ne desem az kalır.

  İyi ki varsınız!

  AP Psikoloji: 5/5
  AP Biyoloji: 5/5
  AP Calculus AB: 5/5

 7. Online dersler sayesinde ve tabiki hocam sayesinde gerçekten zamanı daha verimli kullanabiliyorum. Soruların neredeyse hepsini çözebilmek kendime güvenimi yerine getirdi. En başta Murat Bey ile yaptığımız görüşmede de böyle olacağını söylemişti ve oldu 🙂
  Tüm TestPrep ailesine çok teşekkürler. Calculus AB hocama da özellikle teşekkürler 🙂

  1. Ben de katılıyorum. Online derslerin yüzyüze derslerden farkı yok, aradaki zaman da bize kar olarak kalıyor. Çıkmış soruları da çözebilmek gerçekten güven veriyor. Teşekkür ederim.

 8. Ben geçen sene ders aldım fakat pandemi sebebiyle (kesinlikle uyuşukluk sebebiyle değil 🙂 , asla kabul etmiyorum) yeni yazabildim. Tabiki 5 aldım öncelikle bunu söyleyebilirim.

  Şaka bir yana gerçekten çok güzel bir sene geçirdim ve tüm dersleri online aldım. Benim için ve özellikle babam için zamandan çok tasarruf etmemizi sağladı.

  Bu sene de yine online olarak AP Kimya ile devam ediyorum. Şimdiye kadar TestPrep’ten SAT dahil aldığım tüm derslerden çok memnun kaldım. Tavsiye ediyorum.

 9. AP Calculus gerçekten de erkenden başlanması gereken bir ders. İyi ki 10. sınıfın yazında başlamışım ki mayısı yakalayabileyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir