AP CALCULUS BC ÖZEL DERS VE KURSLARINA KATILARAK FONKSİYONLARDAN SERİLERE KADAR TÜM KONULARI ÖĞRENİN

AP Calculus BC sınavına hazırlanırken fonksiyonlardan serilere kadar sınavdaki tüm içeriği öğrenin. AP Calculus BC özel ders için size özel plan oluşturalım. AP Calculus BC kurslarıyla, interaktif olarak öğrenirken uygun fiyatlı ders alın.

AP® CALCULUS BC DERSLERİ

Online! Londra! İstanbul! ABD!

SİZE EN UYGUN AP CALCULUS BC DERS TÜRÜNÜ SEÇEBİLİRSİNİZ

5 ÜZERİNDEN 4.83 ORTALAMA

Dünya genelinden öğrenciler ve en iyi öğretmenlerle AP Calculus BC kursuna katılmanın gücünü yaşayın. Önceki öğrencilerimizin yaptığı gibi sizin de dikkat çekecek başarılar elde edebileceğinize güveniyoruz.

6-KİŞİLİK AP CALCULUS BC SINIFLARI

Bu heyecan verici yolculuğumuzda bize katılın ve gerçek potansiyelinizi keşfetmek için ilk adımı bugün atın. AP Calculus BC derslerimizle hedeflerinize ulaşmanızın önünde hiçbir engel olmadığına inanıyoruz!

10 AP CALCULUS BC DENEME SINAVI

Tamamen online 10 AP Calculus BC deneme sınavıyla, sınavda gibi bir deneyim yaşayın. Eksik olduğunuz konuları görün ve en iyi öğretmenlerimizle hemen bu eksikleri kapatın.

AP CALCULUS BC DERSLERİMİZ İÇİN EN ÇOK SORULAN SORULAR VE CEVAPLARI

Merhaba! Sadece AP Calculus BC sınavı için bazı bilgiler paylaşmak istedim. TestPrep ile hazırlanmak, Calculus BC sınav skorunuzda büyük bir fark yaratabilir. Başarılar dileriz!

 • Limits & Continuity
 • Differentiation: Definition and Fundamental Properties
 • Differentiation: Composite, Implicit, and Inverse Functions
 • Contextual Applications of Differentiation
 • Analytical Applications of Differentiation
 • Integration and Accumulation of Change
 • Differential Equations
 • Applications of Integration & Overall Review
 • Parametric Equations, Polar Coordinates, and Vector-Valued Functions
 • Infinite Sequences and Series

Üniversitelerin matematik ağırlıklı bölümlerinde okumak isteyen öğrenciler, AP Calculus BC bölümüne yönelmelidir. Aşağıda AP Calculus BC kabul eden bölümlerin listesini bulabilirsiniz. Daha detaylı için bizimle iletişime geçip, hangi dersleri alacağınıza birlikte karar verebiliriz.

Accounting, Aerospace engineering, Agricultural engineering, Agriculture, Applied mathematics, Applied physics, Architectural engineering, Astronomy, Meteorology, Biomedical engineering, Atmospheric Sciences and Meteorology, Biomedical Engineering, Business Administration and Management, Chemical Engineering, Chemistry, Civil Engineering, Computer Engineering, Computer Graphics, Computer Science, Computer Software Engineering, Economics, Electrical Engineering, Environmental engineering, Finance, Geology, Human Resources Management, Industrial Engineering, Information Technology, Management Information Systems, Management Science, Materials Engineering, Mathematics, Mechanical Engineering, Molecular Biology, Neuroscience, Nuclear engineering, Nursing, Physics, Statistics.

AP Calculus AB sınavında işlenen tüm kavramlar AP Calculus BC sınavında da yer almaktadır. Ek olarak AP Calculus BC sınavı “Series” konusunu da kapsar. Sınavın zorluğundan çok, hangi bölüme kabul almak istediğiniz ve bu bölümün sizden istediği dersler önemlidir. AP Calculus AB ve BC’den hangisini seçeceğinize karar veremiyorsanız, bu konudaki yazımızı okuyabilirsiniz: AP Calculus AB Mi AP Calculus BC mi Almalıyım?

AP derslerinin sınav formatında değişiklikler olabilir Bu sebeple, sayfamızı güncel tutmak adına, güncel ap sınav süresine ulaşmak için, College Board sayfasınının linkini ekliyoruz, tıklayabilirsiniz

BAŞARILI BİR BAŞLANGIÇ YAPMAK İÇİN, AP CALCULUS BC GRUP DERSLERİMİZE KAYDOLUN

Uzman rehberliğimiz ve desteğimiz ile zorlu bu kursu ele almaya hazır olacaksınız. Son derece etkili hazırlık programımız, sınav gününe kadar soruları özgüvenle ve rahatlıkla çözmenizi sağlayacaktır. Akademik hedeflerinizi başarmak için uygun bir yolumuz var. Başarıya giden yolda daha fazla beklemeyin – AP Calculus BC Grup derslerimize bugün kaydolun!

Nitelikli AP öğretmenleriyle denenmiş ve test edilmiş bir online öğrenme ortamında haftada 3 saat AP Calculus BC  grup dersi. Ders sonrasında tekrar izleme imkanı. Uzman desteği alın ve yapılandırılmış destekle Mayıs ayındaki sınava kadar notlarınızı yükseltin. Özel derse kıyasla %40 daha tasarruflu olan AP kursları, sabit gün ve saatlerde verilir.

69 saatlik AP Calculus BC hazırlık kursu, AP puanlarınızı en yükseğe taşımak için en iyi seçenektir. Deneyimli öğretmenlerimiz ve kapsamlı programımızla hedeflerinize ulaşmak kesinlikle çok kolay olacaktır. Sınav stratejileri ve konularda ustalaşırken, aynı zamanda kendinizi geliştireceksiniz. 

10 AP Calculus BC deneme sınavı ve diğer kaynaklarla hazırlığınızı en üst seviyeye çıkaracak ve sınıf arkadaşlarınızla birlikte, en yüksek skoru elde edeceksiniz.

AP CALCULUS BC KURSU İSTATİSTİKLERİMİZ

Akademik seçeneklerinizi düşünürken, AP Calculus BC alanında başarılı öğrenciler topluluğumuza katılmanız için sizi davet ediyoruz. Programımız, akademik hedeflerinizi başarmak için sizi zorlayacak ve ilham verecektir. Tecrübeli öğretmenlerimizden oluşan ekibimiz, her öğrenciye kişiselleştirilmiş dikkat sağlayarak, başarılı olmanız için gereken desteği sağlamaya adanmıştır. En iyi skorlara sahip AP Calculus BC öğrencileri arasında yer alarak, bilgi ve becerilerinizi genişletmenin yanı sıra, akademik ve profesyonel hedeflerinizde rekabet avantajı elde edeceksiniz. 

Hedef puana ulaşma yüzdesi
96%
Öğrenci memnuniyeti
99%

AP CALCULUS BC KURS İÇERİĞİ

09 Eylül 2024 – 01 Mayıs 2025

2024 - 2025 AP CALCULUS BC KURS TARİHLERİMİZ

AP Calculus BC sınavını fethetmek için hazır mısınız? Sadece 8 ay içinde, başarıya ulaştıracak muhteşem bir pakete erişeceksiniz. 69 saat canlı çevrimiçi eğitim, 10 AP Calculus BC deneme sınavı ve mevcut en etkili Calculus hazırlık kaynakları ile donatılacaksınız, böylece test günü tamamen hazır hissedeceksiniz. Sizi en kapsamlı hazırlıkla sağlamak için heyecanlıyız, böylece karşınıza çıkacak herhangi bir sorunun üstesinden gelebilirsiniz. İstediğiniz puanı elde etmenize yardımcı olmaya kararlı olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Potansiyelinize erişmek için birlikte çalışalım!

AP CALCULUS'U USTACA ÖĞRENMEK İÇİN AP CALCULUS BC ÖZEL DERS

Özveri ve bağlılık ile her şey mümkündür – hatta AP Calculus BC’yi ustaca öğrenmek bile! Calculus’un zorlukları sizi caydırmasın! TestPrep’in AP Calculus BC öğretmenleri, yaşadığınız tüm zorlukların farkında ve yıllarca sizin durumunuzdaki öğrencilerle çalıştılar ve onları başarıya taşıdılar. Sıkı çalışma ve doğru desteği ile bu zor dersi başarma potansiyelinizi ortaya çıkarabilir ve hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Akademik mükemmeliyete giden ilk adımı atmak için neden bizimle iltişime geçmeyesiniz? 

AP Calculus BC özel ders

AP CALCULUS BC ÖZEL DERS PROGRAMLARININ İÇERİĞİ

AP Calculus BC için özel ders hizmetlerimiz, öğretim yöntemlerimizi sürekli olarak iyileştirdiğimi için yüksek kaliteli bir eğitim sağlar. Alanında önde gelen Calculus BC öğretmen ekibimiz öğrencilerin başarısına yardımcı olmaya adamıştır ve şimdiye kadar elde edilen ilerlemeden gurur duymaktadır. AP Calculus BC becerilerinizi geliştirebilmek için gerekli desteği sağlayabilecek hizmetlerimizin sizin için uygun olup olmadığını belirlemek için aşağıda sağlanan bilgileri gözden geçirmenizi dileriz.

AP CALCULUS BC ÖZEL DERS PAKETLERİ

Uygun fiyatlı, Calculus BC’nin tüm konularını ve çıkmış AP Calculus BC deneme sınavlarını içeren özel ders paketleri.

AP Calculus BC özel ders paketimizle AP Calculus BC sınavınızı başarılı bir şekilde tamamlayacaksınız! Uzman öğretmenlerimizin özel rehberliği ve odaklanmış dikkatiyle sizin için her şeyi düşündük. Başarıya dair kanıtlanmış referanslarımız sayesinde, tüm hesaplama problemleriyle başa çıkmak için kendinize güvenle hazırlanacaksınız. Peki neden bekliyorsunuz? Hemen kaydolun ve sınavınızın üstesinden gelmek için hazırlanın!

küçük ap özel ders paketi

Küçük Paket

AP Calculus BC sınavına hazırlanırken, çok az bir desteğe ihtiyacınız varsa bu AP Calculus BC özel ders paketimiz tam size göre.

orta ap özel ders paketi

Orta Paket

10 ders sizin için yetli değil ve 50 ders çok mu fazla? Bu AP Calculus BC özel ders paketimiz tam da ihtiyacınız olan!

Tüm Konular Paketi

Başından sonuna kadar tüm AP Calculus BC konularını öğrenirken, derslerin sonundaki AP Calculus BC deneme sınavlarıyla kendinizi test edin. Ayrıca 5 adet ücretsiz AP Calculus BC soru çözüm dersi de ÜCRETSİZ!

Küçük Paket Orta Paket Tüm Konular Paketi
Ders Süresi 90 Dakika 90 Dakika 90 Dakika
Ders Sayısı 10 20 45+5
Öğrenci memnuniyet garantisi evet evet evet
Saatlerinize uygun ders planı evet evet evet
Online dersler evet evet evet
AP Calculus BC ödevleri evet evet evet
Dilediğiniz konudan ders alma evet evet evet
Sabit ders alma imkanı evet evet evet
TÜM AP CALCULUS BC KONULARI - - evet
AP CALCULUS BC DENEME SINAVLARI - - evet
TÜM AP CALCULUS BC ÇALIŞMA MATERYALLERİ - - evet
ÜCRETSİZ SORU ÇÖZÜM DERSLERİ - - evet

AP CALCULUS BC DERSLERİNE BAŞLAMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

1

TAKSİTLİ YA DA TEK ÇEKİM OLARAK ÖDEMEYİ TAMAMLAYIN

Kredi kartıyla 100% güvenli ödeme

2

ÖDEME SONRASI YÖNLENDİRİLDİĞİNİZ SAYFADAKİ FORMU DOLURUN

Ödemeyi tamamladığınızda form sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz. Kısa formu doldurun.

3

KİSİŞEL SAYFANIZ OLUŞTURULDUĞUNDA EN KISA SÜREDE İLETECEĞİZ

Formda yer alan bilgilerin güncel olduğundan emin olun. Mümkünse WhatsApp kullanılan bir numara paylaşın.

4

SİZE ÖZEL OLUŞTURULACAK OLAN SAYFADAN TÜM DERSLERE ERİŞİN

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

AP CALCULUS BC HAZIRLIĞINDA NEDEN TESTPREP?

AP derslerini alıp, sınavlarda başarılı olan öğrenciler hem üniversitelere başvuru sürecinde standart başvuru yapan öğrencilere göre daha avantajlı olurlar hem de üniversiteye başladıklarında bu derslerden muaf olma şansını yakalarlar. Ayrıca çift-anadal programlarında (double major) daha kolay okuyabilirler. Bunun sebebi ise AP gibi üniversite seviyesinde bir programı, lise seviyesinde başarıyla tamamlayabilme becerisidir.

Advanced Placement (AP) programı, Amerika Birleşik Devletleri’nde (ABD) uygulanan ve oradan tüm dünyaya yayılan,kapsamlı ve çok çalışmayı gerektiren bir programdır. Sadece Kuzey Amerika değil aynı zamanda tüm dünyada geniş bir geçerliliğe sahip olan Advanced Placement programı, üniversite kabullerinde kilit bir rol oynamaktadır. Amerika Birleşik Devletleri’nin dışında,  60’tan fazla ülkede AP Programı uygulanmakta üniversite başvurularında kullanılmaktadır.

AP Programı öğrencilere, lisedeyken üniversite seviyesindeki dersleri alma ve bu dersleri üniversite dersi gibi saydırarak zamandan tasarruf etmelerini sağlamaktadır. Özellikle öğrencilerin yurt dışı üniversite başvurularında kabul aşamasında, bir öğrencinin lise döneminde AP dersleri almış ve sınavlardan başarıyla geçmiş olması akademik eğitim için hazır olduğunun bir göstergesi olarak kabul edilmektedir. Bu sayede üniversite kabullerinde diğer sınavlara kıyasla daha kilit bir rol oynamaktadır.

Alanında Uzman Öğretmenler

TestPrep'in tecrübesi 10+ yıldan fazla olan AP Calculus BC öğretmenleri, sadece kendi alanında ders verirler. Bu sayede sınav konusunda tam tecrübeli ve soru çeşitleri hakkında tam bilgilidirler.

Bire Bir Öğrenci Takibi

Bir bir öğrenci takibini deneme sınavlarıyla değil, aylık güncel performans raporlarıyla yapıyoruz. Bu sayede öğrencinin bitirdiği konuları görürken, aynı zamanda öğrencinin ilerleyişi hakkında bilgi sahibi olursunuz.

Çıkmış AP Calculus BC Soruları & Sınavları

AP Calculus BC dersi, tüm sınav sistemlerinde bulunmasına rağmen, soru tarzları sıradan bir Calculus dersinden çok farklıdır. Çıkmış AP sınav sorularımız ve sınavlarımız 5 almanızda en önemli faktörlerden.

DİĞER AP DERS SEÇENEKLERİMİZE DE GÖZ ATABİLİRSİNİZ

AP Calculus BC ile hesap yapmaktan yoruldun mu? Korkma çünkü seni bekleyen çok fazla AP dersi seçeneği var! AP Biyoloji’den AP Edebiyatına ve hatta AP Computer Science’a kadar seçenekler sonsuzdur. Öyleyse akademik yaşamınıza biraz renk katıp Calculus BC’nin ötesindeki heyecan verici AP derslerinin dünyasını keşfedelim – kim bilir, yeni favori dersini bile bulabilirsin!

AP CALCULUS BC ÖZEL DERS VE GRUP DERS ÖĞRENCİLERİMİZİN YORUMLARI

9 yanıt

 1. Ağustos ayında özel ders paketiyle başladığım 3 dersten de 5 almamda TestPrep’in emeği gerçekten çok büyük. Haftalık planlanan dersler sayesinde hiç sıkışmadan Mart ayında konuları bitirdik ve sonrasında sadece deneme çözüp, denemedeki hatalarımı gözden geçirdiğim dersler yaptık. Başından sonuna kadar beni gerek derslerle, gerek ödevlerle ve çıkmış sorularla destekleyen hocalarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu yorumu Calculus BC sayfasına yazıyorum fakat AP Fizik C ve AP Kimya hocalarıma da tüm iyi dileklerimi iletiyorum.

 2. Geçen sene ders alan öğrencilerin yorumlarını okuduğumda AP dersleri bu kadar iyi olabilir mi acaba diye şüphelerim vardı ve ders almaya başladığımda gördüm ki gerçekten çok iyi. Ağustos ayında Barış Bey ile görüşüp, derslere başladım. Başlangıçta AP derslerinden korkarken hatta Calculus BC değil de AB mi seçsem diye düşünürken, görüşme sonunda benim almam gereken dersin BC olduğunu öğrendim.

  Derslere başladığımda hiç zorlanmamam beni tekrar düşündürdü ve acaba doğru yerde miyim diye de düşündüm. Fakat öğretmenim çıkmış sorulardan örnekler gösterdiğinde sorunsuz çözebildim ve anladım ki en doğru yerdeyim.

  Calculus Bc öğretmenim ile SAT Matematik yapmak istediğimde “o dersi ben vermiyorum” yanıtını aldım ve gördüm ki, tüm öğretmenler kendi alanında ders veriyor.

  6 aylık TestPrep AP Calculus Bc dersleri için çok memnun olduğumu söyleyebilirim. Korkmadan (başlangıçtaki benim aksime) ders alabilirsiniz.

 3. 11. sınıfta 5 tane AP dersini alıp almama konusunda tereddütlerim vardı fakat Murat Bey ile yaptığımız online görüşme ve akabindeki planlama sayesinde 2022 AP sınavlarının hepsinden 5 aldım. Gerçekten TestPrep sayesinde başardım ve bana sabırla yaklaşan hocalarım sayesinde konforlu bir hazırlık süreci geçirdim.

  İhtiyacım olan her durumda Murat Bey bir telefon uzağımızdaydı ve beni her zaman sabırla dinledi ve yönlendirdi. 5 sınavın hepsinden siz olmadan 5 alma imkanım olamazdı, hatta ve hatta ben bu sene 5 sınava girmeyi göze alamazdım. Sene boyunca tüm desteğiniz için çok teşekkürler.

  AP Kimya: 5/5
  AP Fizik C: Mechanics: 5/5
  AP Fizik C: Electricity & Magnestism: 5/5
  AP Calculus BC: 5/5
  AP İstatistik: 5/5

 4. Calculus AB almaya karar vermiştim fakat TestPrep ile görüşmemden sonra kararımı Calculus BC olarak değiştirdim. Özel derslerle Ağustosta başladığım süreçte, konuların neredeyse %90ı tamamlandı. Tam olarak başta söylendiği gibi ilerleyen programda, bazı seçici sorularda zorlansam da hemen destek alabildim ve tüm sorularıma cevap aldım. Gerçekten sınav sistemine hakim AP öğretmenlerinin farkını gördüm. Hocalarıma çok teşekkür ederim.

 5. TestPrep sayesinde sıfırdan başlayıp tüm soruları çözebilecek seviyeye gelmek gerçekten çok mutluluk verici. Sadece Calculus BC değil, aldığım Physics C ve Chemistry için de aynı şeyi söyleyebilirim. İyi ki varsınız!

 6. Gerek Calculus BC, gerekse de Fizik C ve Kimya hocalarım sayesinde ve tabiki TestPrep yönetimi sayesinde bu mesajı Hollanda’dan yazabiliyorum. Başından sonuna kadar bu süreçte yanımda olan TestPrep, beni hiç bir zaman yarı yolda bırakmadı.

  TestPrep’in almamı söylediği dersleri aldım ve çok rahat bir şekilde okuluma kabul aldım. Siz de yönlendirmelere kulak verin ve okullara kabulde sorun yaşamayın.

 7. Daha önce gittiğim tecrübesiz olduğunu düşündüğüm bir kurumda bana Ekonomi için AP Calculus AB’nin yeterli olacağını söylemişlerdi. TestPrep ile görüştüğümde ise ısrarla Calculus BC almam gerektiği söylenmişti fakat ben daha kısa ve daha kolay olduğu için AP Calculus AB almaya başlamıştım.

  İlerleyen dönemde üniversite iletişime geçtiğimde bana BC almam gerektiği söylendi.

  Ondan sonra derslere TestPrep ile devam ettim ve sınavdan 5 aldım. Benim tavsiyem, burada size yapılan tavsiyelere kulak vermeniz. Daha ucuz diye sizi yanlış yönlendiren yerlerde zaman kaybetmeyin!!

  TestPrep’e hem yönlendirmeleri hem de ders desteği için çok teşekkür ederim. Sizin sayenizde istediğim bölüme kabul aldım. İyi ki karşıma siz çıkmışsınız.

 8. 10. sınıf öğrencisine bile calculus u kolay bir şekilde anlatabildiğiniz için çok teşekkür ederim. Oğlum sınava bu sene girmesin diye size çok karşı çıktım ama haklı olduğunuzu kabul ediyorum. Umarım sınav sonucu da beklediği gibi gelir. Diğer velilere ve arkadaşlarıma muhakkak tavsiye edeceğim. Çok geç olmadan herkes en azından sizinle tanışmalı. Eğitime bu kadar önem veren sizin gibi yerler her türlü desteği hakediyor.

 9. Calculus AB mi yoksa Calculus BC mi seçmem konusunda sabırlı yaklaşımınız için çok teşekkürler. Calculus BC özel ders sizinle gerçekten faydalı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir