AP COMPUTER SCIENCE ÖZEL DERS VE HAZIRLIK KURSLARIYLA JAVA'YA HÜKMEDİN

AP Computer Science özel ders ve 6-öğrencili AP Computer Science grup ders sayesinde Java programlama dilinin bir alt kümesini öğrenerek kolaylıkla 5 alın. Uygulamalı bir yaklaşımla, sorunları çözen veya belirli görevleri yerine getiren bilgisayar programları tasarlama, yazma ve test etme konusunda uzmanlık kazanacaksınız. Bu heyecan verici alanda yaratıcılığınızı ve problem çözme kabiliyetinizi ortaya çıkarmak için hazırlanın.

AP® COMPUTER SCIENCE A DERSLERİ

Online! Londra! İstanbul! ABD!

5 ÜZERİNDEN 4.91 ORTALAMA

Sizden önceki öğrencilerimizin AP Computer Science skorlarıyla guru duyuyoruz. Siz de adınızı başarılı öğrencileirmizin arasına yazdırmak için hemen derslere başlayın!

6-KİŞİLİK AP COMPUTER SCIENCE SINIFLARI

Grupla birlikte tartışarak öğrenirken, en fazla 6 kişilik sınıflarda bolca söz hakkına sahip olun. Etkileşimli ve öğrencilerin de söz hakkı çok fazla olan Computer Science  grup derslere katılın.

10 AP COMPUTER SCIENCE DENEME SINAVI

Tamamen online 10 AP Computer Science deneme sınavıyla, sınavda gibi bir deneyim yaşayın. Bu sayede sınavda heyecan yapmayın ve bildiklerinizi hızlı bir şekilde teste aktarın.

AP COMPUTER SCIENCE A DERSLERİMİZ İÇİN EN ÇOK SORULAN SORULAR VE CEVAPLARI

Computer Science dersi sadece Java bilginizi sınamaz. Sınavda karşınıza gelecek soru tiplerini de öğrenmeniz gerekir. Bu sebeple AP Computer Science derslerimizi geliştirdik.

 • Primitive Types
 • Using Objects
 • Boolean Expressions and if Statements
 • Iteration
 • Writing Classes
 • Array
 • ArrayList
 • 2D Array
 • Inheritance
 • Recursion

Aerospace Engineering
Agricultural Engineering
Applied Physics
Astronomy
Atmospheric Sciences and Meteorology
Botany
Business Administration and Management
Chemical Engineering
Chemistry
Civil Engineering
Computer Engineering, General
Computer Forensics
Computer Graphics
Computer Networking and Telecommunications
Computer Science
Computer Software Engineering
Database Management
Design and Visual Communications
Ecology
Economics
Education
Electrical Engineering
Electronics Technology
Environmental Studies
Exercise Science
Geography
Geology
Industrial Engineering
Information Science
Information Technology
Library and Information Science
Linguistics
Management Information Systems
Management Science
Marine Biology
Materials Engineering
Mathematics
Mechanical Engineering
Molecular Biology
Natural Resources Management and Policy
Neuroscience
Nuclear Engineering
Physics
Robotics Technology
Statistics
Studio Arts
Web Development
Zoology

Hayır, derslerimizde öğrencilerimize Java’yı da öğretiyoruz.

Hayır, her iki ders de birbirinden farklı ve bağımsız dır.

AP derslerinin sınav formatında değişiklikler olabilir Bu sebeple, sayfamızı güncel tutmak adına, güncel ap sınav süresine ulaşmak için, College Board sayfasınının linkini ekliyoruz, tıklayabilirsiniz

6-ÖĞRENCİLİ AP COMPUTER SCIENCE GRUP DERSLERİYLE %40 İNDİRİMLİ ÖĞRENİRKEN KODLAMA BİLGİNİZİ GELİŞTİRİN

Eğlenceli ve kalabalık olmayan online ortamda haftada 3 saat AP Computer Science grup dersi. Katılamadığınız ders olursa, ders sonrasında tekrar izleme imkanı. . Özel derse kıyasla %40 daha tasarruflu olan AP kursları, sabit günlerde ve saatlerde yapılıyor.

69 saatlik AP Computer Science A hazırlık kursu, AP puanlarınızı en yükseğe taşımak için en iyi seçenektir. Hemen hemen her üniversite bölümü için geçerli olan bu dersi alarak, okullara kabul şansınızı artırın. Deneyimli öğretmenlerimiz ve kapsamlı programımızla hedeflerinize ulaşmak kesinlikle çok kolay olacaktır. Sınav stratejileri ve konularda ustalaşırken, aynı zamanda kendinizi geliştireceksiniz. 

10 AP Computer Science deneme sınavı ve diğer kaynaklarla hazırlığınızı en üst seviyeye çıkaracak ve diğer 5 sınıf arkadaşlarınızla birlikte, en yüksek skoru elde edeceksiniz.

AP COMPUTER SCIENCE A KURSU İSTATİSTİKLERİMİZ

Sıkı çalışma ve özveri ile ne yapabileceğinizi hayal edin. AP Computer Science A hazırlık kursu, becerilerinizi geliştirme şansı sunuyor. Bu zorlu program ile kodlama öğrenirken aynı zamanda sınavda bildiklerinizi gösterme fırsatı elde edin. Düşük skorlara razı olmayın ve TestPrep’in en yüksek skorları alan diğer öğrencilerinizn arasına katılın. Unutmayın: başarı, sadece yetenekle değil, çaba, tutarlılık ve bağlılıkla ilgilidir. Doğru öğrenme ve kararlılıkla, akılınıza koyduğunuz her şeyi başarabilirsiniz. Bu sebepten çalışmaya başlayalım ve mükemmelliğe hazırlanalım!

Hedef puana ulaşma yüzdesi
99%
Öğrenci memnuniyeti
100%

AP COMPUTER SCIENCE A KURS İÇERİĞİ

09 Eylül 2024 – 01 Mayıs 2025

2024 - 2025 AP COMPUTER SCIENCE A KURS TARİHLERİMİZ

AP Computer Science A sınavında başarılı olmak için hazır mısın? Sadece 8 ay içinde, başarıya ulaştıracak etkileyici bir öğrenim koleksiyonuna erişeceksin. 69 saat etkileşimli ve canlı online ders, 10 çıkmış AP Computer Science A deneme sınavı ve en ileri Computer Science A hazırlık kaynakları ile donatılmış olarak, test gününe kendinden emin bir şekilde hazırlanmaya tamamen hazır olacaksın. Herhangi bir zorluğun üstesinden gelmek için donanımlı olmanı sağlayacak kapsamlı bir hazırlık sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Ekibimizin optimal skoru elde etmenize yardımcı olma konusunda kararlı olduğunu unutmayın. Yeteneklerinizin tam potansiyelini ortaya çıkarmak için işbirliği yapalım!

AP COMPUTER SCİENCE ÖZEL DERS ALMAK İSTİYOR MUSUNUZ? YARDIMCI OLMAK İÇİN BURADAYIZ!

AP Computer Science özel ders sayesinde, öğrencilerin benzersiz ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş ve bireyselleştirilmiş online dersler sunuyoruz.  Öğrencilerimizin performansını sürekli değerlendirerek, onlara özelleştirilmiş geri bildirim ve rehberlik sağlayarak akademik hedeflerine ulaşmalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimizin akademik ve profesyonel kariyerlerinde karşılaşacakları zorluklara hazırlayan yüksek kaliteli ve etkili özel öğretim hizmetleri sunma vizyonuyla hareket ediyoruz.

ap computer science özel ders

AP COMPUTER SCIENCE ÖZEL DERS PROGRAMLARININ İÇERİĞİ

Tüm derslerimiz en güncel programlama dilleri, yazılım geliştirme metodolojileri ve uygulama tasarım prensiplerinin derinlemesine bilgi, beceri ve anlayışını sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Deneyimli öğretmenlerimiz, öğrencilerin karmaşık kavramları anlamalarına, problem çözme becerileri geliştirmelerine ve konuda kendilerine güven duymalarına yardımcı olmak için bilimsel olarak kanıtlanmış teknikler kullanır.

AP COMPUTER SCIENCE ÖZEL DERS PAKETLERİ

Uygun fiyatlı, AP Computer Science’ın tüm konularını ve çıkmış AP Computer Science deneme sınavlarını içeren özel ders paketleri.

AP Computer Science A özel ders paketimiz sizi AP sınavında başarılı olmak için gerekli tüm becerilerle donatacak kapsamlı bir programa sahiptir. Başarılı bir geçmişi olan uzman öğretmenlerimizle, sadece sınavı geçmekle kalmayıp mükemmelleşeceğinize güvenebilirsiniz. 

Her ders, özel ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış olup her konsepti tam olarak anlamanızı sağlamak için çeşitli öğretim yöntemleri kullanıyoruz. Programımızın size işe yarayacağına o kadar güveniyoruz ki, programı tamamladıktan sonra notlarınızda gelişme görmezseniz para iade garantisi sunuyoruz. Beklemeden, AP Computer Science A sınavında başarılı olmak için ilk adımı bugün atın.

küçük ap özel ders paketi

Küçük Paket

AP Computer Science sınavına hazırlanırken, çok az bir desteğe ihtiyacınız varsa bu AP Computer Science özel ders paketimiz tam size göre.

orta ap özel ders paketi

Orta Paket

10 ders sizin için yetli değil ve 50 ders çok mu fazla? Bu AP Computer Science özel ders paketimiz tam da ihtiyacınız olan!

Tüm Konular Paketi

Başından sonuna kadar tüm AP Computer Science konularını öğrenirken, derslerin sonundaki AP Computer Science deneme sınavlarıyla kendinizi test edin. Ayrıca 5 adet ücretsiz AP Computer Science soru çözüm dersi de ÜCRETSİZ!

Küçük Paket Orta Paket Tüm Konular Paketi
Ders Süresi 90 Dakika 90 Dakika 90 Dakika
Ders Sayısı 10 20 45+5
Öğrenci memnuniyet garantisi evet evet evet
Saatlerinize uygun ders planı evet evet evet
Online dersler evet evet evet
AP Computer Science ödevleri evet evet evet
Dilediğiniz konudan ders alma evet evet evet
Sabit ders alma imkanı evet evet evet
TÜM AP COMPUTER SCIENCE KONULARI - - evet
AP COMPUTER SCIENCE DENEME SINAVLARI - - evet
TÜM AP COMPUTER SCIENCE ÇALIŞMA MATERYALLERİ - - evet
ÜCRETSİZ SORU ÇÖZÜM DERSLERİ - - evet

AP COMPUTER SCIENCE DERSLERİNE BAŞLAMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

1

TAKSİTLİ YA DA TEK ÇEKİM OLARAK ÖDEMEYİ TAMAMLAYIN

Kredi kartıyla 100% güvenli ödeme

2

ÖDEME SONRASI YÖNLENDİRİLDİĞİNİZ SAYFADAKİ FORMU DOLURUN

Ödemeyi tamamladığınızda form sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz. Kısa formu doldurun.

3

KİSİŞEL SAYFANIZ OLUŞTURULDUĞUNDA EN KISA SÜREDE İLETECEĞİZ

Formda yer alan bilgilerin güncel olduğundan emin olun. Mümkünse WhatsApp kullanılan bir numara paylaşın.

4

SİZE ÖZEL OLUŞTURULACAK OLAN SAYFADAN TÜM DERSLERE ERİŞİN

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

AP COMPUTER SCIENCE A HAZIRLIĞINDA NEDEN TESTPREP?

TestPrep, AP Computer Science A sınavlarına hazırlanmak için sizi başarıya kolaylıkla ulaştıracak tek tercih. Başarılı bir sınav için size yardımcı olabilecek üst düzey kaynaklar ve kapsamlı çalışma materyalleri sunuyoruz. Deneyimli eğitmenlerimizden etkili çalışma yöntemlerimize kadar, rekabetçi avantajı elde etmeniz için gerekli tüm imkanları sağlayabileceğimizden eminiz. TestPrep ile Computer Science kavramlarını ustalaşıp, hedeflerinizi başaracağınıza emin olabilirsiniz. Kalitesiz ve destek sunmayan diğer programlarla zaman kaybetmeyin. Akademik hedeflerinize ulaşmanızda rehber ve ortağınız olarak TestPrep’e güvenin. TestPrep’ı seçin ve gelecekteki başarınızda kendinize güvenin!

Alanında Uzman Öğretmenler

TestPrep'in tecrübesi 10+ yıldan fazla olan AP Computer Science öğretmenleri, sadece kendi alanında ders verirler. Bu sayede sınav konusunda tam tecrübeli ve soru çeşitleri hakkında tam bilgilidirler.

Bire Bir Öğrenci Takibi

Bir bir öğrenci takibini deneme sınavlarıyla değil, aylık güncel performans raporlarıyla yapıyoruz. Bu sayede öğrencinin bitirdiği konuları görürken, aynı zamanda öğrencinin ilerleyişi hakkında bilgi sahibi olursunuz.

Çıkmış AP Computer Science Soruları & Sınavları

AP Computer Science dersi, tüm sınav sistemlerinde bulunmasına rağmen, soru tarzları sıradan bir Computer Science dersinden çok farklıdır. Çıkmış AP sınav sorularımız ve sınavlarımız 5 almanızda en önemli faktörlerden.

DİĞER AP DERS SEÇENEKLERİMİZE DE GÖZ ATABİLİRSİNİZ

AP Computer Science A haricinde bir çok AP seçeneği olduğunu biliyor muydunuz? TestPrep’in sunduğu diğer harika derslerden bazılarını keşfedin! AP Biyoloji’den AP İstatistik’e kadar, imkanlar sonsuzdur! Haydi, Advanced Placement dünyasını birlikte fethetmeye çıkalım!

AP COMPUTER SCIENCE ÖZEL DERS VE GRUP DERS ÖĞRENCİLERİMİZİN YORUMLARI

8 Responses

 1. Ben 5 java 0 🙂 Tabiki 5 aldım Hocam.
  Ayrıca geçen sene sizden almayıp 3 aldığım ve bu sene sizden alıp 5 aldığım AP Calculus BC için de bir not bırakıyorum 🙂 Seneye Fizik ve Kimyada görüşmek üzere diyorum ve denize gidiyorum. Bodrum’dan selamlar 🙂

 2. Bu dersi sadece java yazılımı bilmek olarak görürseniz çok büyük hata yaparsınız. Bu tüm AP dersleri için geçerli. Java bilseniz bile eğer örnek sorular çözmezseniz, zamanı yetiştiremezsiniz.

  Eğer daha önce yazılıma aşinaysanız Ağustos-Eylül gibi başlayın derim. Eğer daha önce yazılım bilginiz yoksa, benim tavsiyem yaz döneminde başlamanız olur.

  Ben Phyton biliyorum ve Eylül ortasında başladım ve konuları neredeyse bitirdik. Hocamın elindeki sorular gerçekten seçici ve bu sebeple benim tavsiyem yazılım bilginize güvenip, çalışmadan ya da ders almadan sınava girmeyin.

  Doğru yönlendirmeleri için Barış Bey’e ve destekleri için AP CS öğretmenime çok teşekkürler.

 3. Python ve c# dillerini bildiğim için Murat Bey çok kolay bir şekilde ilerleyebileceğimi söyleyip AP Computer Science dersine yönlendirdi ve gerçekten çok rahat bir şekilde 5 aldım. Diğer tüm dersler için yönlendirmelerinize de minnettarım Hocam. Sizin sayenizde bu 3 sınavdan da 5 aldım.

  AP Calculus BC: 5/5
  AP Fizik 1: 5/5
  AP Computer Science: 5/5

 4. Hocamı gerçekten ama gerçekten çok seviyorum 🙂 Daha önce kodlama bilgim olmadığı için erken başladığım hazırlık dönemiyle, şimdi hobi olarak java kodu yazabilir hale geldim ve gerçekten çok zevkli 🙂 AP computer science sınavı çözmeye mart ayında başlayacağım ve sabırsızlanıyorum 🙂

 5. Object oriented programming sizin sayenizde kolayca anlaşılabildi. Önümüzdeki dönem tekrar geleceğim hocam. Teşekkür ederim.

 6. Benim gibi sabahtan akşama kod yazan birisi için bulunmaz nimet. Sınav geçse bile gelirim ben hocam 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir