AP EKONOMİ OZEL DERS ve AP EKONOMİ KURSU

ap ekonomi ozel dersAP Ekonomi Ozel Ders, iki adet AP Ekonomi Dersi sunmaktadır. Bunlar AP Mikroekonomi Dersi ve AP Makroekonomi Dersidir. Her sınav üniversite ilk senesindeki derse eşdeğer, orta öğretim okulunda eğitimini tamamlamak isteyen nitelikli öğrenciler için tasarlanmıştır. Öğrenciler her iki dersi de alabilirler ve her bir ders için aynı puan alırlar. Ders İçerikleri ve iki sınav da dahil malzemeler AP Makroekonomi Geliştirme Komitesi ve AP Mikroekonomi Geliştirme Komitesi üyesi olarak görev yapan iktisatçılar tarafından seçilmiştir ve hazırlanmıştır. Kursların ve Sınavların hazırlanmasında, çoğu AP Ekonomi puanı ile öğrenci kabul eden 200’den fazla kurumun ekonomi bölümleri görev almaktadır. AP Ekonomi Ozel Ders alanında tecrübeli eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Bu hocalarımızın artısı, yeni AP müfredatına tam uyumlu olmalarıdır.

AP Ekonomi Ozel Ders İçeriği

AP Mikroekonomi ve AP Makroekonomi dersleri, Free Response Bölüm ve Çoktan Seçmeli Bölüm olmak üzere 2 şer bölümden oluşmaktadır. Her iki ders için free response kısmı 1 saat 10 dakikadır ve her bölüm için çoktan seçmeli bölüm 1 saattir. Puan olarak, çoktan seçmeli kısım 2/3  ağrlıktadır ve free response kısmı ise 1/3 ağırlıktadır. Free response kısmında grafiksel hesap makinesi kullanılabilmektedir. Bu kısımda ilk 10 dakika soruları okumak için ayrılır ve zorunludur. Yani öğrencilere soruları cevaplamak için 50 dakika süre tanınmıştır. Her iki ders için de free response sorularında, açıklayıcı ve belirgin cevaplar istenmektedir. Çok fazla yazmanız çok fazla puan alacağınız anlamına gelmemektedir.

AP derslerini alıp, sınavlarda başarılı olan öğrenciler hem üniversitelere başvuru sürecinde standart başvuru yapan öğrencilere göre daha avantajlı olurlar hem de üniversiteye başladıklarında bu derslerden muaf olma şansını yakalarlar. Ayrıca çift-anadal programlarında (double major) daha kolay okuyabilirler. Bunun sebebi ise AP gibi üniversite seviyesinde bir programı, lise seviyesinde başarıyla tamamlayabilme becerisidir.

Tüm AP ozel derslerimizde olduğu gibi AP Ekonomi Ozel Ders Programlarımızda öğrencilerimizi disiplinli olarak takip etmekte ve velilerimize her ders ile ilgili detaylı rapor sunmaktayız. Sunduğumuz deneme testleri ile öğrencilerin matematiksel gelişimini ölçmekte ve hatalı oldukları konulara daha fazla önem göstermekteyiz. İstanbul dışından AP Ekonomi Dersi almak isteyen öğrencilerimize ise online skype dersi ile yardımcı olmaktayız. Daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

2 responses on "AP EKONOMİ OZEL DERS ve AP EKONOMİ KURSU"

  1. AP mikroekonomi derslerine iyi ki başlamışım. Şimdiye kadar aldığım en profesyonel yardım oldu.

  2. AP microeconomics ve macroeconomics kurslarınız sayesinde LSE’ye girmiş biri olarak sizin için her türlü güzel tavsiyeyi yazabilirim. Hayallerimdeki okula girmemde beni doğru yönlendirmenizin payı çok büyük.

Leave a Message

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

AP OZEL DERS – HOŞGELDİNİZ!

AP Ozel Ders programının temel amacı öğrencilere henüz lise eğitimi alırken, üniversite derslerini alma ve bu derslerden muaf olma olanağı sağlar. AP yurt dışı eğitimi için gerekli sınavlardan biridir. Yurt dışında akademik eğitim hayatına devam etmenin en pratik yolu, bu uzun maratonun en başında doğru tercihleri yapmaktır. Bunun bilincinde olarak, öğrencilerin durumlarına göre en uygun ve en gerekli programları hazırlamaktayız. Bu zorlu süreçte öğrencilerimize sağladığımız AP Ozel Ders seçenekleriyle ve uzman kadromuzun verdiği nitelikli ve kaliteli özel derslerle arzulanan hedefe ulaşma konusunda iddialıyız. AP sınav maratonunda ihtiyaç duyacağınız tüm yardımı sağlamaktayız.

 

ap calculus ab, ap computer science, ap dersleri, ap istanbul,ap physics,ap psychology,ap questions,ap questions world history,ap statistics

ap kursu,ap özel ders,ap dersanesi,ap destek,özel ders ver,robert ap özel ders, ap dersanesi,ap dershanesi,ap hazırlık,ap özel ders, ap ozel ders, ap sistemi, ap nedir, AP Nedir, AP Dershanesi, AP calculus AB, AP calculus BC. ap skype,ap skype özel ders, AP exam, AP tutoring, AP Past Exam Papers, AP PAST Exam Papers. AP Math, AP computer science desteği, AP özel ders, ap özel ders, özelders, ap matematik,ap calculus,calculus ab, ap fizik, ap kimya, ap biyoloji, ap math, ap mathematics, ap mathematic, ap physic, ap physics, ap chemistry, ap bio, ap biology, ap chem, apfizik, ap kimya,calculus bc,ap biyoloji, ap istatistik, ib ingilizce, ap coğrafya,ap merkezi, ap sınav merkezi, ap özel ders, ap sistemi, ap nedir, AP sınavlarında ne çıkar?,AP sınav soruları?, AP sınav soru örnekleri, ap calculus