AP EKONOMİ ÖZEL DERS VE HAZIRLIK KURSLARIYLA MICROECONOMICS ve MACROECONOMICS DERSLERINE BAŞLAYIN

AP Microeconomics ve Macroeconomics için özel ders ve hazırlık kursları sunuyoruz. Profesyonel öğretmenlerimiz bu konularda yılların tecrübesine sahiptir ve öğrencilerin hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmayı görev haline getirmiştir. Sadece AP derslerinde uzmanlaşmış öğretmenler ile akademik hedeflerinizi başarmada size nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bizimle iletişime geçin.

AP® EKONOMİ DERSLERİ | Micro & Macro

Online! Londra! İstanbul! ABD!

SİZE EN UYGUN AP EKONOMİ DERS TÜRÜNÜ SEÇEBİLİRSİNİZ

5 ÜZERİNDEN 4.66 ORTALAMA

İster AP Microeconomics, isterseniz AP Macroeconomics dersi alın, size en iyi ders deneyimi sunacak bir öğretmenle eşleşeceksiniz.

6-KİŞİLİK AP EKONOMİ SINIFLARI

Ayrı ayrı sınıflarda verilen AP Microeconomics ve AP Macroeconomics kurslarının her biri için en fazla 6  öğrenci sınırı vardır.

10 AP EKONOMİ DENEME SINAVI

Her iki AP dersi için de ayrı ayrı 10 çıkmış AP deneme sınavı sunuyoruz. Unutmayın, bu deneme sınavları sadece öğrencilerimizle paylaşılıyor.

AP EKONOMİ DERSLERİMİZ İÇİN EN ÇOK SORULAN SORULAR VE CEVAPLARI

Lütfen altın ne olur gibi sorular sormayın 🙂

 • Basic Economic Concepts
 • Supply and Demand
 • Production, Cost, and the Perfect Competition Model
 • Imperfect Competition
 • Factor Markets
 • Market Failure and the Role of Government
 • Basic Economic Concepts
 • Economic Indicators and the Business Cycle
 • National Income and Price Determination
 • Financial Sector
 • Long-Run Consequences of Stabilization Policies
 • Open Economy—International Trade and Finance

Accounting
Agricultural Engineering
American Studies
Aviation Management
Business Administration and Management
Business, General
Economics
Education
Entrepreneurial Studies
Finance
Geography
Hotel and Motel Management
Insurance
International Business
Labor and Industrial Relations
Marketing
Mathematics
Natural Resources Management and Policy
Operations Management
Political Science and Government
Public Administration
Public Policy Analysis
Real Estate
Urban Studies

AP derslerinin sınav formatında değişiklikler olabilir Bu sebeple, sayfamızı güncel tutmak adına, güncel ap sınav süresine ulaşmak için, College Board sayfasınının linkini ekliyoruz.
Microeconomics için: tıklayabilirsiniz
Macroeconomics için: tıklayabilirsiniz

AP EKONOMİ GRUP DERSLERİYLE SINIF ARKADAŞLARINIZLA NASH DENGESİNİ BULUN

Alanında uzmanlaşmış AP öğretmenleriyle online olarak haftada 3 saat AP Microeconomics ya da AP Macroeconomics grup dersine hazırlanın. Sınırlı kontenjan sebebiyle kursa kayıt olmakta gecikmeyin. Ders sonrasında tekrar izleme imkanı ve uzman AP Ekonomi öğretmeni desteğiyle Mayıs ayındaki sınavlara kadar en etkili şekilde hazırlanın. AP Ekonomi özel derse kıyasla %40 daha tasarruflu olan AP Ekonomi kursları, her hafta sabit gün ve saatlerde verilir.

69 saatlik AP EKonomi hazırlık kursu, AP puanlarınızı en yükseğe taşımak için en ekonomik seçenektir. Deneyimli öğretmenlerimiz ve kapsamlı programımızla hedeflerinize ulaşmak kesinlikle çok kolay olacaktır. Sınav stratejileri ve konularda ustalaşırken, aynı zamanda kendinizi geliştireceksiniz. 

10 AP Ekonomi deneme sınavı ve diğer kaynaklarla hazırlığınızı en üst seviyeye çıkaracak ve sınıf arkadaşlarınızla birlikte, en yüksek skoru elde edeceksiniz.

AP EKONOMİ KURSU İSTATİSTİKLERİMİZ

TestPrep’in AP Economics sınıflarının istatistikleri aşağıda yer almaktadır. Bu veriler, öğrencilerimizin AP Economics sınavlarındaki performanslarıyla ilgili bir fikir sağlar. Veriler hedef skoru elde eden öğrencilerin yüzdesi ve TestPrep’in Ekonomi sınıflarından memnun olan öğrencilerin yüzdesi gösterilmiştir. AP Economics programımız, öğrencilere mikro ve makro ekonomik prensipleri kapsamlı bir şekilde anlama fırsatı sunacak şekilde tasarlanmıştır. Müfredatımız, ekonomik teorinin gerçek dünya uygulamalarına vurgu yapar ve analitik becerilerin gelişimine yardımcı olur. Öğrencilerimizin başarılarından gurur duyuyoruz ve onlara en iyi eğitim deneyimini sunmak için çalışmaya devam ediyoruz. AP Economics programımızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, ekibimiz size her zaman yardımcı olmaya hazırdır.

Hedef puana ulaşma yüzdesi
89%
Öğrenci memnuniyeti
94%

AP EKONOMİ KURS İÇERİĞİ

09 Eylül 2024 – 01 Mayıs 2025

2024 - 2025 AP EKONOMİ KURS TARİHLERİMİZ

AP Makroekonomi ve Mikroekonomi derslerimiz varken başka kursa bakmaya gerek yok! Ekonomik konuların inceliklerini anlamaya hazırlanın ve bir sonraki akşam yemeği partinizde herkesi etkileyecek etkileyici bilginizle göz kamaştırın. Ekonomi terimleriyle arkadaşlarınıza şak ayapacak kadar bilgili olacaksınız, hazır olun!. Şimdi kaydolun ve ekonomi dehası olma yolculuğunuza başlayın!

AP EKONOMİ ÖZEL DERSLE MİKROEKONOMİ VE MAKROEKONOMİYE YÖN VERMEYE HAZIR OLUN

Arz ve talep grafikleri veya para politikası stratejileri hakkında endişelenmeyin – buradayız ve bunları tamamen netleştirmek için buradayız. AP Microeconomics ve/veya AP Microeconomics özel derslerimizle birlikte, kısa zamanda Keynes veya Friedman gibi olacaksınız!

Tüm ekonomik konseptlere hakim olduktan sonra, yorum yapmayı ve gelecek öngürelini oluşturmayı öğreneceksiniz. Yetmez diyorsanız, hemen TestPrep’in AP Ekonomi öğretmenleriyle AP Microekonomi özel ders ya da AP Macroekonomi özel derslerine başlayın.

AP ekonomi özel ders

AP EKONOMİ ÖZEL DERS PROGRAMLARININ İÇERİĞİ

En iyi AP Makroekonomi ve Mikroekonomi özel derslerini alarak mükemmelliği deneyimleyin. Uzman ve bilgili öğretmenlerimizle bu özel konuları derinlemesine anlayın ve akademik hedeflerinize ulaşın. Tecrübelerimize ve başarılarımızın kanıtlanmış kayıtlarına güvenin. Birlikte, herhangi bir zorluğun üstesinden gelecek ve akademik başarınızı sağlayacağız. Peki ne bekliyorsunuz? En iyi özel ders hizmetleriyle AP Makroekonomi ve Mikroekonomi konularında uzmanlaşın ve eğitiminize yatırım yapın.

AP EKONOMİ ÖZEL DERS PAKETLERİ

Uygun fiyatlı, AP Ekonomi’nin tüm konularını ve çıkmış AP Ekonomi deneme sınavlarını içeren özel ders paketleri.

AP Ekonomi dersinde bilgi seviyenizi geliştirmek ve bu zorlu konuda başarı elde etmek adına büyük bir fırsatla karşı karşıyasınız! AP Ekonomi özel ders paketimiz, öğrencilere özel bir öğrenme deneyimi sunarak, konuları daha iyi anlama ve başarıya ulaşma imkanı sağlamaktadır. Bu özel ders paketi, öğrenme tarzınıza özel olarak düzenlenmiş özel ders seansları içermektedir. 

Bu paket, temel ekonomi prensiplerini kapsayan geniş bir konu yelpazesiyle donatılmıştır. Ayrıca, öğrencilere özel olarak hazırlanmış öğrenme materyalleri ve kaynaklar sunularak, ders içeriğini daha etkili bir şekilde öğrenmelerine destek olunmaktadır.

AP Ekonomi özel ders paketimiz, öğrencilere sadece konuları öğrenme fırsatı sunmakla kalmayıp aynı zamanda ekonomiyle ilgili gerçek dünya uygulamalarını da anlama imkanı sağlar. Bu da öğrencilere teorik bilgilerini pratikte nasıl uygulayacaklarını anlama konusunda önemli bir avantaj sağlar.

küçük ap özel ders paketi

Küçük Paket

AP Ekonomi sınavına hazırlanırken, çok az bir desteğe ihtiyacınız varsa bu AP Ekonomi özel ders paketimiz tam size göre.

orta ap özel ders paketi

Orta Paket

10 ders sizin için yetli değil ve 50 ders çok mu fazla? Bu AP Ekonomi özel ders paketimiz tam da ihtiyacınız olan!

Tüm Konular Paketi

Başından sonuna kadar tüm AP Ekonomi konularını öğrenirken, derslerin sonundaki AP Ekonomi deneme sınavlarıyla kendinizi test edin. Ayrıca 5 adet ücretsiz AP Ekonomi soru çözüm dersi de ÜCRETSİZ!

Küçük Paket Orta Paket Tüm Konular Paketi
Ders Süresi 90 Dakika 90 Dakika 90 Dakika
Ders Sayısı 10 20 45+5
Öğrenci memnuniyet garantisi evet evet evet
Saatlerinize uygun ders planı evet evet evet
Online dersler evet evet evet
AP Ekonomi ödevleri evet evet evet
Dilediğiniz konudan ders alma evet evet evet
Sabit ders alma imkanı evet evet evet
TÜM AP EKONOMİ KONULARI - - evet
AP EKONOMİ DENEME SINAVLARI - - evet
TÜM AP EKONOMİ ÇALIŞMA MATERYALLERİ - - evet
ÜCRETSİZ SORU ÇÖZÜM DERSLERİ - - evet

AP EKONOMİ DERSLERİNE BAŞLAMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

1

TAKSİTLİ YA DA TEK ÇEKİM OLARAK ÖDEMEYİ TAMAMLAYIN

Kredi kartıyla 100% güvenli ödeme

2

ÖDEME SONRASI YÖNLENDİRİLDİĞİNİZ SAYFADAKİ FORMU DOLURUN

Ödemeyi tamamladığınızda form sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz. Kısa formu doldurun.

3

KİSİŞEL SAYFANIZ OLUŞTURULDUĞUNDA EN KISA SÜREDE İLETECEĞİZ

Formda yer alan bilgilerin güncel olduğundan emin olun. Mümkünse WhatsApp kullanılan bir numara paylaşın.

4

SİZE ÖZEL OLUŞTURULACAK OLAN SAYFADAN TÜM DERSLERE ERİŞİN

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

AP EKONOMİ HAZIRLIĞINDA NEDEN TESTPREP?

Ekonomi anlayışınızı bir üst seviyeye çıkarmaya hazır mısınız? En iyi çözüm için TestPrep’e bakın! Eşsiz öğrenme yaklaşımımız ve son teknoloji kaynaklarımızla AP Makroekonomi ve AP Mikroekonomi derslerinin karmaşıklığını size erişilebilir ve heyecan verici bir yolculuk haline getiriyoruz. Uzman eğitmenlerimiz, yalnızca size en üst düzey içerikleri sağlamakla kalmayıp aynı zamanda başarılı olmanız için gereken becerileri ve özgüveni de sağlamak için çalışmaktadır. Sadece tatmin edici puanlarla yetinmeyin – TestPrep ile olağanüstü sonuçlar elde edebilir ve geleceğiniz için inanılmaz fırsatları açabilirsiniz. Bugün topluluğumuza katılın ve başarıya ilham veren yolculuğunuza başlayın!

Alanında Uzman Öğretmenler

TestPrep'in tecrübesi 10+ yıldan fazla olan AP Ekonomi öğretmenleri, sadece kendi alanında ders verirler. Bu sayede sınav konusunda tam tecrübeli ve soru çeşitleri hakkında tam bilgilidirler.

Bire Bir Öğrenci Takibi

Bir bir öğrenci takibini deneme sınavlarıyla değil, aylık güncel performans raporlarıyla yapıyoruz. Bu sayede öğrencinin bitirdiği konuları görürken, aynı zamanda öğrencinin ilerleyişi hakkında bilgi sahibi olursunuz.

Çıkmış AP Ekonomi Soruları & Sınavları

AP Ekonomi dersi, tüm sınav sistemlerinde bulunmasına rağmen, soru tarzları sıradan bir Ekonomi dersinden çok farklıdır. Çıkmış AP sınav sorularımız ve sınavlarımız 5 almanızda en önemli faktörlerden.

DİĞER AP DERS SEÇENEKLERİMİZE DE GÖZ ATABİLİRSİNİZ

AP derslerinde sunduğumuz zengin seçenekleri gördünüz mü? Ekonomi güzel ve her şey ama AP Psikoloji veya AP Computer Science gibi biraz fen katılmış dersleri denemeye ne dersin? Ya da AP Fizik C: Mechanics veya AP Fizik C: Electricity & Magnetism gibi dersler ileri seviyede fen derslerine de bakabilirsin. Seçenekler sonsuz! Öyleyse ilgini çeken bir şey seç ve ilerle. Kim bilir, belki hesaplamada gizli bir yeteneğini keşfedeceksin ya da kimya derslerine ilgi duyacaksın.

AP EKONOMİ ÖZEL DERS VE GRUP DERS ÖĞRENCİLERİMİZİN YORUMLARI

8 yanıt

 1. I totally rocked my AP exams this year and got a 5 on both Micro and Macro! I mean, I was definitely sweating it leading up to the exams, but in the end it was totally worth it. Shout out to anyone else who studied their butt off for these tests – we did it! Thanks TestPrep! See you in the new class year!

 2. Skorlarım zaten gereken her şeyi anlatıyor :)))))
  emeği geçen herkese çok teşekkürler!!!!

  AP Microeconomics: 5/5
  AP Macroeconomics: 5/5

 3. Ben çok memnunum, tavsiye ederim. Soru çözümüne başlayıncaa kendi başıma çalışmamın yetersiz olduğunu görüp derslere başladım. Keşke eylül ayında başlasaydım da bukadar zaman kaybetmeseydim. Yine de hocam sayesinde büyük bir kısmını hallettik. Teşekkürler hocam.

 4. Hem macro hem de micro konularını ağustosta başlayıp bu hafta bitirdik ve soru çözümüne başladık. Öğretmenim sayesinde soruları neredeyse hatasız çözebiliyorum. Sınavda bir sorun yaşamazsam, şimdiden 5 alacağımı söyleyebilirim. Teşekkür ederim.

 5. Yukarıda Akın’ın yorumuna aynen katılıyorum. Gerçekten doğru bir yönlendirme ile gereksiz ders yükünden de kurtuluyorsunuz. Ben başka bir kurumla derslere başlayıp sonra buraya geldim ve aradaki fark çok ama çok fazla. Öncelikle Barış Bey’e sonra da tüm öğretmenlerime çok teşekkürler.

 6. Selam ben data science ve ya computer science ve yahut da elektrik elektronik mühendisliği düşünüyorum. Hangi AP sınavlarını almam lazıç

 7. AP microeconomics ve macroeconomics kurslarınız sayesinde LSE’ye girmiş biri olarak sizin için her türlü güzel tavsiyeyi yazabilirim. Hayallerimdeki okula girmemde beni doğru yönlendirmenizin payı çok büyük.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir