AP ENVIRONMENTAL SCIENCE ÖZEL DERS VE HAZIRLIK KURSLARIYLA KARBON AYAK İZİNİNİZİ AZALTIN

AP Environmental Science özel ders ve hazırlık kurslarımızla, sınavdan yüksek not almanıza ilave olarak gezegeni kurtarmak isteyenler için ek bilgiler bulacaksınız! “Azalt, yeniden kullan, geri dönüştür” demeden ekolojik olarak sıfırdan en iyi seviyeye dönüşmenize yardımcı olacağız. Sevgilinizi çevreci bilgilerinizle etkilemeyi umuyorsanız veya sadece ebeveynlerinizi gururlandırmak istiyorsanız sizin için buradayız. Birlikte, iklim değişikliğinden kompostlamaya kadar her şeyi öğreneceğiz ve hiçbir çevre sorununu ihmal etmeyeceğiz. Yani hadi yeşil olalım ve işe koyulalım!

AP® ENVIRONMENTAL SCIENCE DERSLERİ

Online! Londra! İstanbul! ABD!

5 ÜZERİNDEN 4.12 ORTALAMA

TestPrep’te sadece alanında uzman AP Environmental Science öğretmenleriyle çalışıyoruz. 4.12  ortalamanın arkasındaki sebep de budur!

6-KİŞİLİK AP ES SINIFLARI

En flaz 6 öğrenci sınırı olan AP Environmental Science sınıflarımızda, en verimli eğitimi sağlamak istiyoruz. Sizin başarınız bizi gururlandırıyor.

10 AP ES DENEME SINAVI

Çıkmış 10 AP Environmental Science deneme sınavıyla, sınava kadar eksiksiz bir hazırlık yapın. Tüm materyaller size aylarca yetecek!

AP ENVIRONMENTAL SCIENCE DERSLERİMİZ HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR VE CEVAPLARI

Karbon ayak izinizi bizimle birlikte düşürürken aklınıza takılan bazı sorular olabilir 🙂

 • The Living World: Ecosystems
 • The Living World: Biodiversity
 • Populations
 • Earth Systems and Resources
 • Land and Water Use
 • Energy Resources and Consumption
 • Atmospheric Pollution
 • Aquatic and Terrestrial Pollution
 • Global Change

Aerospace Engineering
Agricultural Engineering
Agriculture, General
Anthropology
Architectural Engineering
Architecture
Area Studies
Atmospheric Sciences and Meteorology
Botany
Chemical Engineering
Chemistry
City, Community, and Regional Planning
Civil Engineering
Ecology
Electrical Engineering
Emergency Management/Homeland Security
Environmental Engineering
Environmental Science
Environmental Studies
Fishing and Fisheries
Forestry
Geography
Geology
Landscape Architecture
Marine Biology
Marine Sciences
Materials Engineering
Natural Resources and Conservation
Natural Resources Management and Policy
Nuclear Engineering
Public Administration
Public Health
Sustainable Agriculture
Urban Studies
Wildlife, Fish, and Wildlands Science and Management
Zoology

AP derslerinin sınav formatında değişiklikler olabilir Bu sebeple, sayfamızı güncel tutmak adına, güncel ap sınav süresine ulaşmak için, College Board sayfasınının linkini ekliyoruz, tıklayabilirsiniz

AP ENVIRONMENTAL SCIENCE GRUP DERSLERİYLE %40 İNDİRİMLİ ÖĞRENİRKEN İNTERAKTİF OLARAK ÇEVRE SORUNLARINA ÇÖZÜM BULABİLİRSİNİZ

AP Environmental Science için grup sınıflarının artık mevcut olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Bu sınıflar, öğrencilerin etkileşimli öğrenmeye katılmaları ve yaklaşan sınavları için hazırlanmaları için eşsiz bir fırsat sunuyor. Deneyimli eğitimciler ekibimiz öğrencileri müfredatın içinden yönlendirecek ve başarılı olmaları için gerekli destekleri sağlayacaktır.

Sınıflar düzenli olarak yapılacak ve öğrencilere kursun süresi boyunca sürekli rehberlik ve geri bildirim sağlayacaktır. Amacımız, akademik büyümeyi ve başarıyı teşvik eden, samimi ve destekleyici bir öğrenme ortamı yaratmaktır.

Çocuğunuzu kaydettirmek istiyorsanız veya daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizlerle ve öğrencinizle çalışmaktan mutluluk duyacağız.

AP ENVIRONMENTAL SCIENCE KURSU İSTATİSTİKLERİMİZ

Ekibimiz, AP Environmental Science hazırlık kursu istatistikleri üzerine kapsamlı bir rapor derledi. Veriler titizlikle analiz edilerek doğruluğu sağlanmış ve açık ve özlü bir şekilde sunulmuştur. Bu raporun, eğitimciler ve öğrenciler için değerli görüşler sağlayabileceğine ve AP Environmental Science sınavına hazırlıkta kullanışlı bir araç olacağına inanıyoruz. Herhangi bir sorunuz veya yardımcı olabileceğimiz başka bir şey varsa lütfen bize bildirin. Sizden duymayı dört gözle bekliyoruz.

Hedef puana ulaşma yüzdesi
90%
Öğrenci memnuniyeti
99%

AP ENVIRONMENTAL SCIENCE KURS İÇERİĞİ

09 Eylül 2024 – 01 Mayıs 2025

2024 - 2025 AP ENVIRONMENTAL SCIENCE KURS TARİHLERİMİZ

Merhaba, geleceğin çevre savaşçıları! AP Environmental Science sınavıyla başa çıkmak için hazırlanıyor musunuz? Hazırlık kurslarımız size kısa sürede çok iyi bir hazırlık sağlayacak. Şimdi kaydolun ve yeşil takıma katılın!”

AP ENVIRONMENTAL SCIENCE ÖZEL DERSLE SADECE SANA ÖZGÜ BİR PROGRAM OLUŞTURALIM

Merhaba! AP Environmental Science dersinde ekstra yardıma ihtiyacınız var mı? Size özel öğretmenlik hizmetlerimizi sunduğumuz için fazlasıyla mutluyuz! Birlikte, tüm AP ES konularını gözden geçirebilir ve zorlandığınız tüm alanlarda çalışabiliriz. Çalışmalarınızda başarıya ulaşmak için birlikte çalışalım! Bu konuda ilgilenebileceğiniz bir şey olursa, bize hemen yazabilirsiniz!

AP Environmental Science özel ders

AP ENVIRONMENTAL SCIENCE ÖZEL DERS PROGRAMLARININ İÇERİĞİ

AP Environmental Science özel ders ve deneyimli AP ES öğretmenlerimiz sizi sınava hazırlamak için burada. Kirlilik, ormansızlaşma, aşırı nüfus artışı ve çölleşme: bunlar environmental science dersinin konularından sadece birkaçıdır. Environmental Science, çevre ve çevre sorunlarının incelenmesidir. Bu ders sizi Dünya’daki tüm doğal süreçlerin birbirine bağlılığının yanı sıra insan yaşamını sürdürmek için ekolojik gerekliliklerle tanıştıracaktır. Bireysel ve kolektif kararların ve politikaların çevreyi nasıl doğrudan etkilediğini ve ekosistemi daha fazla tehlikeye atmadan hem insanlığın hem de doğanın ihtiyaçlarını nasıl dengeleyeceğinizi yakından ve kişisel olarak öğreneceksiniz.

AP ENVIRONMENTAL SCIENCE ÖZEL DERS PAKETLERİ

Uygun fiyatlı, AP Environmental Science’ın tüm konularını ve çıkmış AP Environmental Science deneme sınavlarını içeren özel ders paketleri.

AP Environmental Science özel ders paketimiz, akademik başarıya odaklanan öğrenciler için mükemmel bir seçenektir. Deneyimli öğretmenlerimiz, her bireyin özel ihtiyaçlarını karşılamak için kişiselleştirilmiş eğitim hizmetleri sunmaktadır. Üstün özel ders hizmetlerimiz sayesinde, öğrenciler notlarını yükseltme, bilgi düzeylerini artırma ve özgüvenlerini geliştirme beklentisi içinde olabilirler.

AP Environmental Science dersinizde akademik hedeflerinize ulaşmak için gerekli uzmanlığa sahibiz. Başarılarımız bunun kanıtıdır. Bugün özel ders paketimize kaydolun ve AP Environmental Science dersinde tam potansiyelinize ulaşmanıza yardımcı olalım. Rehberliğimiz ve desteğimizle, uzun vadeli akademik başarıya doğru ilerlediğinizin farkında olabilirsiniz.

küçük ap özel ders paketi

Küçük Paket

AP Environmental Science sınavına hazırlanırken, çok az bir desteğe ihtiyacınız varsa bu AP Environmental Science özel ders paketimiz tam size göre.

orta ap özel ders paketi

Orta Paket

10 ders sizin için yetli değil ve 50 ders çok mu fazla? Bu AP Environmental Science özel ders paketimiz tam da ihtiyacınız olan!

Tüm Konular Paketi

Başından sonuna kadar tüm AP Environmental Science konularını öğrenirken, derslerin sonundaki AP Environmental Science deneme sınavlarıyla kendinizi test edin. Ayrıca 5 adet ücretsiz AP Environmental Science soru çözüm dersi de ÜCRETSİZ!

Küçük Paket Orta Paket Tüm Konular Paketi
Ders Süresi 90 Dakika 90 Dakika 90 Dakika
Ders Sayısı 10 20 45+5
Öğrenci memnuniyet garantisi evet evet evet
Saatlerinize uygun ders planı evet evet evet
Online dersler evet evet evet
AP Environmental Science ödevleri evet evet evet
Dilediğiniz konudan ders alma evet evet evet
Sabit ders alma imkanı evet evet evet
TÜM AP ENVIRONMENTAL SCIENCE KONULARI - - evet
AP ENVIRONMENTAL SCIENCE DENEME SINAVLARI - - evet
TÜM AP ENVIRONMENTAL SCIENCE ÇALIŞMA MATERYALLERİ - - evet
ÜCRETSİZ SORU ÇÖZÜM DERSLERİ - - evet

AP ENVIRONMENTAL SCIENCE DERSLERİNE BAŞLAMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

1

TAKSİTLİ YA DA TEK ÇEKİM OLARAK ÖDEMEYİ TAMAMLAYIN

Kredi kartıyla 100% güvenli ödeme

2

ÖDEME SONRASI YÖNLENDİRİLDİĞİNİZ SAYFADAKİ FORMU DOLURUN

Ödemeyi tamamladığınızda form sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz. Kısa formu doldurun.

3

KİSİŞEL SAYFANIZ OLUŞTURULDUĞUNDA EN KISA SÜREDE İLETECEĞİZ

Formda yer alan bilgilerin güncel olduğundan emin olun. Mümkünse WhatsApp kullanılan bir numara paylaşın.

4

SİZE ÖZEL OLUŞTURULACAK OLAN SAYFADAN TÜM DERSLERE ERİŞİN

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

AP ENVIRONMENTAL SCIENCE HAZIRLIĞINDA NEDEN TESTPREP?

TestPrep’e hoş geldiniz, burada her öğrencinin başarılı olabileceğine inanıyoruz! Potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmak ve hedeflerinizi başarmak için en iyi AP Sınavı Hazırlık Kursları sunmaya kararlıyız. TestPrep’i seçerek, deneyimli ve tutkulu eğitmenlerimizin sizi başarıya yönlendireceği mükemmellik ve özveri yolunu seçiyorsunuz. Özel öğrenme tarzınıza uygun olarak tasarlanmış özelleştirilmiş ve yenilikçi kurslar sunuyoruz, böylece test gününde kendinizi kendinden emin ve güçlü hissedebilirsiniz. TestPrep ile rekabet avantajı elde edeceksiniz! Bugün TestPrep’e ulaşın  ve hayallerinize ulaşmanıza yardımcı olalım.

Alanında Uzman Öğretmenler

TestPrep'in tecrübesi 10+ yıldan fazla olan AP Environmental Science öğretmenleri, sadece kendi alanında ders verirler. Bu sayede sınav konusunda tam tecrübeli ve soru çeşitleri hakkında tam bilgilidirler.

Bire Bir Öğrenci Takibi

Bir bir öğrenci takibini deneme sınavlarıyla değil, aylık güncel performans raporlarıyla yapıyoruz. Bu sayede öğrencinin bitirdiği konuları görürken, aynı zamanda öğrencinin ilerleyişi hakkında bilgi sahibi olursunuz.

Çıkmış AP Environmental Science Soruları & Sınavları

AP Environmental Science dersi, tüm sınav sistemlerinde bulunmasına rağmen, soru tarzları sıradan bir Environmental Science dersinden çok farklıdır. Çıkmış AP sınav sorularımız ve sınavlarımız 5 almanızda en önemli faktörlerden.

DİĞER AP DERS SEÇENEKLERİMİZE DE GÖZ ATABİLİRSİNİZ

Advanced Placement kursları dünyasını keşfetmek istiyor musunuz? Elbette istiyorsunuz! AP Environmental Science inanılmaz bir ders olsa da, keşfetmeniz için bekleyen bir çok diğer seçenek var. AP Tarih’ten AP Biyoloji’ye kadar AP dünyası sizin istiridyeniz. Öyleyse, hadi kırıp bakalım ve dalabileceğiniz diğer harika AP dersleri nelerdir!

AP ENVIRONMENTAL SCIENCE ÖZEL DERS VE GRUP DERS ÖĞRENCİLERİMİZİN YORUMLARI

2 yanıt

 1. Geçen sene başka yerden ders alıp 2 aldığım sınavdan sadece ve sadece sizin sayenizde 5 aldım. Geçen sene boşu boşuna 1 sene karbon salınımına katkıda bulunmuşum Hocam 🙂 Sırf daha ucuz diye başka yerden ders alıp sonra neden sınavdan kaldım diye düşünmeyin. Bu işi bilen TestPrep varken, sadece 1 senede tüm derslerden 5 alabilirsiniz. Başarılar! Karbon salınımımı düşürmek için kısa yazıyorum ve bilgisayarımı kapatıyorum 🙂

 2. AP Environmental Science özel ders sayesinde harika bir sınav haftası geçirdim. Öğretmenim en baştan itibaren konuları anlamamda çok yardımcı oldu ve konu hakkında gerçekten çok bilgiliydi. 3. denemeden sonra hatam neredeyse yok denecek kadar az oldu ve sınav gününde bunun faydasını çok fazla gördüm. Daha önce çıkmış AP ES sorularını çözdüğümüz için, sınava girdiğimde ve sınav sonunda inanılmaz rahattım. Bu harika dönem için çok teşekkür ederim! Herkese TestPrep’in AP Environmental Science özel derslerini şiddetle tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir