AP® FİZİK 1 DERSLERİ

AP FİZİK 1 ÖZEL DERS VE HAZIRLIK KURSLARIYLA FİZİK DÜNYASININ HARİKALARINI BİRLİKTE KEŞFEDELİM

AP Fizik 1 özel ders ve hazırlık kurslarının dünyasına hoş geldiniz! Bu heyecan verici alanda bilginizi genişletebileceğiniz ve grup derslerinde arkadaşlarınızla öğrenebileceğiniz mükemmel bir yer burası. 

SİZE EN UYGUN AP FİZİK 1 DERS TÜRÜNÜ SEÇEBİLİRSİNİZ

5 Üzerinden 4.41 Ortalama

Dünya genelinden öğrenciler ve en iyi öğretmenlerle AP Fizik 1 kursuna katılırken, farklı öğrenme yöntemleri olan öğrencilerle bilgi paylaşımı yapın. Siz de yüksek skora ulaşın!

6-Kişilik AP Fizik 1 Sınıfları

Sizinle aynı seviyede en fazla 6 öğrenciyle birlikte %40 daha uygun fiyatlı AP Fizik 1 kursu almak harika bir tercih değil mi? Kontenjanlarımız dolmadan hemen AP Fizik 1 gruplarına katılın!

10 AP Fizik 1 Deneme Sınavı

10 AP Fizik 1 deneme sınavıyla, antrenmanlı bir şekilde AP Fizik 1 sınavına girin. Sınavdan aylar önce eksik olduğunuz konuları görün ve en iyi öğretmenlerimizle hemen bu eksikleri kapatın.

AP Fizik 1 derslerimiz için en çok sorulan sorular ve cevapları

Hangi AP Fizik dersini seçeceğinizden emin değil misiniz? Bizimle ders seçimlerini yapabilirsiniz.

 • Kinematics
 • Dynamics
 • Circular Motion and Gravitation
 • Energy
 • Momentum
 • Simple Harmonic Motion
 • Torque and Rotational Motion
Architecture Astronomy Atmospheric Sciences and Meteorology Chemistry Communication Sciences and Disorders Computer Science Computer Software Engineering Construction Management Design and Visual Communications Electronics Technology Engineering and Industrial Management Environmental Science Geology Marine Biology Marine Sciences Mathematics Music Pre-Physical Therapy

AP Physics 1 dersi, cebir tabanlı fizikte bir birinci dönem üniversite kursuna eşdeğerdir.

AP Physics 2 kursu, cebir tabanlı fizikte ikinci dönem üniversite kursuna eşdeğerdir. 

AP Fizik 1 ve AP Fizik 2 dersleri, AP Fizik C: Mekanik ve AP Fizik C: Elektrik ve Manyetizma’da öğretilenlere benzer içerikler içerir. Ancak, her iki AP Physics C dersi de matematik tabanlıdır. 

AP derslerinin sınav formatında değişiklikler olabilir Bu sebeple, sayfamızı güncel tutmak adına, güncel AP sınav süresine ulaşmak için, College Board sayfasınının linkini ekliyoruz, tıklayabilirsiniz

Yakında Başlayacak Harika AP Fizik 1 Grup Derslerimiz Var ve Kesinlikle Çok Seveceksin!

Sadece seninle aynı seviyedeki öğrencilerle ders almayacaksın, aynı zamanda fizik hakkında farklı şeyler öğreneceksin. Eğer ilgileniyorsan, burada tüm detayları sana sunabiliriz. Kontenjan dolmadan AP Fizik 1 Grup derslerimize bugün kaydolun!

Haftada 3 saat AP Fizik 1  grup dersi, Mayıs ayındaki AP Fizik1 sınavına kadar devam ediyor. Bir dersi kaçırdın mı? Üzülmemelisin çünkü ders sonrasında tekrar izleme imkanın var. Uzman öğretmenlerinle Mayıs ayındaki sınava kadar notlarınızı yükseltebilirsin. Özel derse kıyasla %40 daha tasarruflu olan AP Fizik 1 kursları, sabit gün ve saatlerde veriliyor.

69 saatlik AP Fizik 1 hazırlık kursu, AP puanlarını en yükseğe taşımak için en iyi seçenektir. Deneyimli öğretmenlerimiz ve kapsamlı programımızla hedeflerinize ulaşmak kesinlikle çok kolay olacak. Sınav stratejileri ve konularda ustalaşırken, aynı zamanda kendinizi geliştireceksiniz. 

10 AP Fizik 1 deneme sınavı ve diğer kaynaklarla hazırlığınızı en üst seviyeye çıkaracak ve sınıf arkadaşlarınızla birlikte, en yüksek skoru elde edeceksiniz.

AP Fizik 1 Kursu İstatistiklerimiz

AP Fizik 1 zorlu bir ders olsa da, istatistiklerimiz birçok öğrencinin bu zorluğun üstesinden başarıyla geldiğini gösteriyor. Bu öğrenciler, sıkı çalışma, özveri ve gelişme odaklı bir düşünceyle her şeyin mümkün olduğunu kanıtladılar. Bu istatistikler size ilham kaynağı ve motivasyon olmalıdır. Kendinize ve yeteneklerinize inanın. Hedeflerinizi yüksek tutun, çaba gösterin ve TestPrep’in en iyi AP öğretmenleriyle AP Fizik 1 ve ötesinde de büyük şeyler başarabileceğinizi bilin.

Hedef puana ulaşma yüzdesi
91%
Öğrenci memnuniyeti
95%

AP Fizik 1 Kurs İçeriği
04 Eylül 2023 – 01 Mayıs 2024.

2023- 2024 AP Kurs Tarihlerimiz

Merhaba! AP Physics 1 sınavına hazır mısın? Başarıya giden yolda seni yönlendirecek harika bir paket sunmaktan heyecan duyuyoruz. 8 ay içinde 69 saat canlı online eğitim, 10 AP Fizik 1 deneme sınavı ve sınav günü kendine güvenle hazırlanman için en üst düzey hazırlık kaynakları alacaksın. Ekibimiz tüm araçları sağlayarak, senin karşına çıkabilecek her türlü zorluğu aşman için her zaman yanında. Sana istediğin puanı alman ve tam potansiyelini keşfetmen için yardımcı olmak için kararlıyız. Hedeflerine birlikte çalışarak ulaşalım!

AP Fizik 1 Özel Dersleri ile Tam Potansiyelini Ortaya Çıkarabilir ve Etrafındaki Dünyayı Anlamanın Keyfini Keşfedebilirsin.

AP Fizik 1 dersinin zorlukları seni geride bırakmasın. TestPrep’in deneyimli bir öğretmenin rehberliğiyle  hedeflerine ulaşabilirsin. AP Fiizk 1 özel ders ile karmaşık konuları ustaca öğrenmenin ve sınavlarında başarılı olmanın tadını hayal et! AP Fizik 1 sınavına hazırlanıyorsan özel dersler sana ihtiyaç duyduğun bireysel desteği ve ilgiyi sağlayabilir. Kendine inan ve fizikte daha aydınlık bir geleceğe doğru ilk adımını at!

AP Fizik 1 özel ders
AP fizik 1 online ders

AP Fizik 1 Özel Ders Programlarının İçeriği

AP Fizik 1 özel ders sadece birkaç tıklama uzakta! Newton yasalarını anlamakta yardıma ihtiyacın var ya da sadece evrenin karmaşıklıklarını daha iyi anlamak istiyorsan, özel öğretmenlerimiz senin taleplerine tam anlamıyla cevap verecek. Fizik yarışında geride kalmayın, şimdi kaydolun ve bilimsel bilgi ve sınav başarısına giden yolculuğa başlayalım!”

AP FİZİK 1 DERSLERİNE BAŞLAMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

1

Taksitli ya da tek çekim olarak ödemeyi tamamlayın

Kredi kartıyla 100% güvenli ödeme

2

Ödeme sonrası sayfadaki formu dolurun

Ödemeyi tamamladığınızda form sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz

3

Kisişel sayfanız oluşturulduğunda bir arkadaşımız size en kısa sürede ulaşacak

Formda yer alan bilgilerin güncel olduğundan emin olun. Mümkünse WhatsApp kullanılan bir numara paylaşın.

4

Size özel oluşturulacak olan sayfadan tüm derslere erişin

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

AP Fizik 1 Hazırlık Kursu Fiyatları

İlk hafta yapılan derslerden memnun kalmazsanız 100% ücret iadesi

AP Fizik 1 Özel Ders Fiyatları

İlk dersten memnun kalmazsanız 100% ücret iadesi

AP FİZİK 1 ÖZEL DERS PAKETLERİ

Uygun Fiyatlı, AP Fizik 1’in Tüm Konularını ve Çıkmış AP Fizik 1 Deneme Sınavlarını İçeren Özel Ders Paketleri

Başarıya doğru yönlendirmek için tasarlanan en üstün AP Fizik 1 özel ders paketini tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz! Yüksek nitelikli öğretmenlerimiz, AP Fizik 1 sınavında başarılı olmanız için gereken tüm bilgi ve becerilerle sizinle birlikte çalışmaya hazır. Kişisel ihtiyaçlarınıza uygun kapsamlı bir paket sunuyoruz ve öğrenme deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz. 

Yılların tecrübesiyle, konuda başarılı olacağınızdan ve istediğiniz notları elde edeceğinizden eminiz. En iyisinden daha azına razı olmayın! Bugün AP Fizik 1 özel ders paketimize kaydolun ve mükemmelliğe doğru unutulmaz bir yolculuğa başlayın.

AP Fizik 1 Hazırlığında Neden TestPrep?

AP Fizik 1 müfredatı, öğrencilere birçok konunun daha ileri  seviyede ve teorik bir şekilde öğretilmesini amaçlamaktadır. AP Fizik 1 Özel Ders, alanında tecrübeli eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Bu hocalarımızın artısı değişen ve gelişen AP müfredatına tam uyumlu olmalarıdır. 

Diğer AP Ders Seçeneklerimize de Göz Atabilirsiniz

Sana keşfetmek için bir dizi AP dersi sunuyoruz! Harika AP Fizik 1 dersinin yanı sıra başka seçeneklerimize de göz atalım. AP Calculus AB ve BC, AP Biyoloji, AP Kimya, AP Environmental Science ve daha birçok seçenek var! Emin ol, çeşitli konuları ve sundukları zorlukları seveceksin. Bu yüzden, sadece bir AP dersiyle sınırlandırma kendini. Bunun yerine, seni bekleyen tüm harika fırsatları keşfet ve vahşi bir yolculuğa hazırlan!
AP özel ders arkaplan

AP Fizik 1 Öğrenci Yorumları

AP özel ders arkaplan

7 yanıt

 1. Fizik 1 cepte, şimdi 2 düşünsün. Yazmama gerek yok ama burada kalıcı olmak için ve sayfanıza adımı altın harflerle yazdırmak için söylüyorum:
  Fizik 1: 5
  Calculus BC: 5
  Kimya: 5

  Hepsi sizin sayenizde. Eğlenceli ve bir o kadar da disiplinli 8 ay için çok teşekkürler.

 2. İyi ki sizi dinlemişim ve AP Fizik 2 almamışım. Sizden değil başka yerden ders alan arkadaşlarım 3 alırken benim için yeterli olan (sizin tavsiyenizle öğrendim) Fizik 1 dersini seçtiğim için 5 aldım. Hocamın derste anlattıklarının sınavda karşıma aynen gelmesi işimi çok kolaylaştırdı. Çok teşekkürler Hocam!

  AP Calculus AB: 5/5
  AP Fizik 1: 5/5
  AP İstatistik: 5/5
  AP Computer Science: 5/5

 3. 2021 Ekim ayında başladığım özel dersler sayesinde bu sene girdiğim 3 sınavdan da 5 üzerinden 5 aldım. Öğretmenlerimin yönlendirmeleri ve çıkmış AP sınavları sayesinde hem rahat bir hazırlık dönemi geçirdim, hem de sınavda süre sorunu yaşamadım.

  AP skorlarım:
  AP Fizik 1: 5
  AP Calculus AB: 5
  AP Kimya: 5

 4. Okulda aldığım AP fizik 1 dersinden sonra TestPrep’ten ders alınca fiziğe bakışım değişti. Çok ama çok teşekkür ederim. Sınav sistemini bilen ve müfredata hakim hocalaar sayesinde sınava bakışım değişti. Tüm bu süreçte yanıımda olan ve olmaya devam eden, başta AP fizik 1 hocama ve TestPrep’e ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

 5. Hem okula yardımcı olması hem de AP mayıs sınavına hazırlık için ders alıyorum. Okuldakine göre çok daha hızlı ilerliyoruz ve öğrendiğimi soruları rahat şekilde çözmemden anlayabiliyorum. Hocama ve TestPrep’e teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir