AP FİZİK C ÖZEL DERS VE HAZIRLIK KURSLARIYLA TAM POTANSİYELİNİZİ AÇIĞA ÇIKARMANIZA YARDIMCI OLMAK İÇİN SABIRSIZLANIYORUZ

Öğrencilerimize AP Physics C Electricity & Magnetism ve AP Physics C Mechanics çalışmalarında destek olmak için kişiselleştirilmiş özel ders ve hazırlık kursları sunmaktayız. Fizik alanındaki uzmanlığımız ve öğrencileri akademik hedeflerine ulaşmak için güçlendirmeye olan bağlılığımız ile derslerimize kaydolarak bizim deneyimimizden faydalanmanızı bekliyoruz.

AP® FİZİK C DERSLERİ

Online! Londra! İstanbul! ABD!

SİZE EN UYGUN AP FİZİK C DERS TÜRÜNÜ SEÇEBİLİRSİNİZ

5 ÜZERİNDEN 4.68 ORTALAMA

AP Fizik C öğrencisiniz ve sizi yukarı taşıyacak bir AP fizik öğretmeni mi arıyorsunuz? TestPrep’te oldukça deneyimli AP fizik öğretmenlerini bulabilirsiniz. Bize kaydolun ve ekibimizden sizin için en iyi AP Fizik öğretmenlerini önerelim.

6-KİŞİLİK AP FİZİK C SINIFLARI

Son teknoloji müfredatımızla, lise öğrencileri için en zorlu AP Fizik C derslerini güvenle sunuyoruz. 6 öğrencilik sınıflarımız her öğrenciye özelleştirilmiş dikkat sağlayacak kadar küçüktür, aynı zamanda etkileşimli ve işbirlikçi bir öğrenme ortamı sunar.

10 AP FİZİK C DENEME SINAVI

AP Fizik C sınavında başarılı olmak için ihtiyacınız olan özgüveni kazanmak için online olan deneme sınavlarımızı kaçırmayın. Başarınızın önünde hiçbir şeyin durmasına izin vermeyin ve hedeflerinize ulaşmak için ihtiyacınız olan özgüveni kazanın.

AP FİZİK C DERSLERİMİZ İÇİN EN ÇOK SORULAN SORULAR VE CEVAPLARI

Hem AP Fizik C: Mechanics hem de AP Fizik C: Electricity & Magnetism dersleri için bilgi alabilirsiniz.

 • Kinematics
 • Newton’s Laws of Motion
 • Work, Energy, and Power
 • Systems of Particles and Linear Momentum
 • Rotation
 • Oscillations
 • Gravitation
 • Electrostatics
 • Conductors, Capacitors, Dielectrics
 • Electric Circuits
 • Magnetic Fields
 • Electromagnetism

Üniversitelerin Science (Fen) ağırlıklı bölümlerinde okumak isteyen öğrenciler, AP Fizik C dersine yönelmelidir. Aşağıda AP Fizik C kabul eden bölümlerin listesini bulabilirsiniz. Daha detaylı için bizimle iletişime geçip, hangi dersleri alacağınıza birlikte karar verebiliriz.

Aerospace Engineering
Agricultural Engineering
Architecture
Astronomy
Atmospheric Sciences and Meteorology
Biomedical Engineering
Chemical Engineering
Chemistry
Civil Engineering
Computer Science
Electrical Engineering
Geology
Industrial Engineering
Materials Engineering
Mathematics
Mechanical Engineering
Nuclear Engineering
Physics

Hayır. AP Fizik C dersleri, Calculus tabanlı derslerdir fakat sizden tüm Calculus dersi bilgisi istemezler. Temel türev ve integral bilgisine sahip olammaız yeterlidir. Eğer bu bilginiz yoksa üzülmeyin! TestPrep’in AP Fizik C öğretmenleri, ihtiyacınız olan tüm Calculus bilgisini size 3-4 derste öğretecek.

AP derslerinin sınav formatında değişiklikler olabilir Bu sebeple, sayfamızı güncel tutmak adına, güncel ap sınav süresine ulaşmak için, College Board sayfasınının linkini ekliyoruz.
Fizik C: Mechanics için: tıklayabilirsiniz
Fizik C: Electricity & Magnetsim için: tıklayabilirsiniz

AP FİZİK C GRUP DERSLERİYLE BU HEYECAN VERİCİ YOLCULUĞA HEP BERABER BAŞLAYALIM!

Alanında uzmanlaşmış AP öğretmenleriyle online öğrenme ortamında haftada 3 saat AP Fizik C: Electricity & Magnetism ya da AP Fizik C: Mechanics grup dersi. Ders sonrasında tekrar izleme imkanı. Uzman desteği alın ve yapılandırılmış destekle Mayıs ayındaki sınava kadar notlarınızı yükseltin. Özel derse kıyasla %40 daha tasarruflu olan AP kursları, sabit gün ve saatlerde verilir.

69 saatlik Fizik C hazırlık kursu, AP puanlarınızı en yükseğe taşımak için en iyi seçenektir. Deneyimli öğretmenlerimiz ve kapsamlı programımızla hedeflerinize ulaşmak kesinlikle çok kolay olacaktır. Sınav stratejileri ve konularda ustalaşırken, aynı zamanda kendinizi geliştireceksiniz. 

10 AP Fizik C deneme sınavı ve diğer kaynaklarla hazırlığınızı en üst seviyeye çıkaracak ve sınıf arkadaşlarınızla birlikte, en yüksek skoru elde edeceksiniz.

AP FİZİK C KURSU İSTATİSTİKLERİMİZ

Tüm AP Physics C grup dersi istatistiklerimizi topladık ve bunları paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Bu istatistiklerin bizim yaptığımız ilerlemeleri ve sıkı çalışmamızın başarısını gösterdiğini düşünüyoruz. 

Hedef puana ulaşma yüzdesi
91%
Öğrenci memnuniyeti
97%

AP FİZİK C KURS İÇERİĞİ

09 Eylül 2024 – 01 Mayıs 2025

2024 - 2025 AP FİZİK C KURS TARİHLERİMİZ

AP Fizik C sınavını kolay bir şekilde geçmek için hazır mısın? Sadece 8 ay içinde, seni başarıya ulaştıracak bir paketle karşındayız. 69 saat canlı online eğitim, 10 AP Fizik C deneme sınavı ve tabii ki; mevcut en etkili Fizik C hazırlık kaynakları! Test günü hiçbir sorun yaşamadan tamamen hazır hissetmen için elimizden gelenin en iyisini sunuyoruz. İşin içinde olduğumuzu bil, sen istediğin puanı alana kadar yanındayız. Haydi, potansiyeline birlikte ulaşalım!

AP FİZİK C ÖZEL DERSLE EVRENİN SIRLARINI KEŞFEDELİM VE AP FİZİK C SINAVLARINDA YÜKSELİŞE GEÇİN

En karmaşık denklemleri bile size rehberlik ederek çözeceğiz. Birlikte, zorlu test sorularını bile zekamız ve bilgeliğimizle alt edeceğiz. Fiziği sadece tolere edilebilir değil, aynı zamanda keyifli hale getireceğiz. 

AP Fizik C Özel Ders, AP sınavlarının hazırlığını yönetmede size yardımcı olur. Kişiselleştirilmiş derslerle sınavda en iyi puana ulaşmanız için TestPrep sizin tüm süreçte yanınızda. TestPrep’in uzman AP Fizik öğretmenleri, tüm konular hakkında bilgi sahibidir ve öğrencilerine mükemmel bir şekilde rehberlik edecek donanıma sahiptir. Mekanik veya elektrik ve manyetizma ile ilgili fizik teorileri, öğrencilere açık bir şekilde açıklanan her kavram, öğrenmeye elverişli bir ortamda öğretilir. Hemen şimdi AP Fizik C: Electricity & Magnetism ya da AP Fizik C: Mechanics özel ders planlayabilirsiniz.

AP fizik C özel ders

AP FİZİK C ÖZEL DERS PROGRAMLARININ İÇERİĞİ

AP Fizik C özel ders, AP Fizik C: Mechanics özel ders ve AP Fizik C: Electricity and Magnetism özel ders olmak üzere iki dersi içermektedir. Online AP Fizik C özel ders programına kaydolmak ve sınavda başarılı olmak için uzman TestPrep eğitmenleri yanınızda. TestPrep’in uzman Fizik öğretmenleri, her iki fizik C derslerinde yer alan konular hakkında bilgi sahibidir ve öğrencilerine mükemmel bir şekilde rehberlik edecek donanıma sahiptir. Mekanik veya elektrik ve manyetizma ile ilgili fizik teorileri, öğrencilere açık bir şekilde açıklanan her kavramı TestPrep’in eğitim odaklı online sınıflarında öğrenin. AP Fizik C: Electricity & Magnetism ya da AP Fizik C: Mechanics özel derslerimizle siz de hemen skorunuzu yükseltin.

AP FİZİK C ÖZEL DERS PAKETLERİ

Uygun fiyatlı, AP Fizik C’nin tüm konularını ve çıkmış AP Fizik C deneme sınavlarını içeren özel ders paketleri.

Özel derslerle fizik bilginizi geliştirmeye karar verdiğiniz için tebrikler! AP Physics C özel ders paketimiz, ileri konuları ustalaşmak için hazır olan öğrenciler için mükemmel bir seçenektir. Tecrübeli öğretmenlerimiz ve özelleştirilmiş ders planlarımızla, AP Physics C sınavında başarılı olmak için gerekli tüm araçlara sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.

 Mekanik, elektromanyetizma veya modern fizik konularında yardıma ihtiyacınız olsa bile, yanınızdayız. AP Physics C özel ders paketimizin, sadece fizik anlayışınızı geliştirmekle kalmayıp aynı zamanda özgüveninizi de arttıracağından eminiz. AP Physics yolculuğunuzda sizi rehberlik etmek için bize güvenin ve beklentilerinizin üzerinde yükseldiğinizi izleyin.

Fiyatlandırmamız AP Fizik C: Electricity & Magnetism ve AP Fizik C: Mechanics derslerinin her biri içindir. 

küçük ap özel ders paketi

Küçük Paket

AP Fizik C sınavına hazırlanırken, çok az bir desteğe ihtiyacınız varsa bu AP Fizik C özel ders paketimiz tam size göre.

orta ap özel ders paketi

Orta Paket

10 ders sizin için yetli değil ve 50 ders çok mu fazla? Bu AP Fizik C özel ders paketimiz tam da ihtiyacınız olan!

Tüm Konular Paketi

Başından sonuna kadar tüm AP Fizik C konularını öğrenirken, derslerin sonundaki AP Fizik C deneme sınavlarıyla kendinizi test edin. Ayrıca 5 adet ücretsiz AP Fizik C soru çözüm dersi de ÜCRETSİZ!

Küçük Paket Orta Paket Tüm Konular Paketi
Ders Süresi 90 Dakika 90 Dakika 90 Dakika
Ders Sayısı 10 20 45+5
Öğrenci memnuniyet garantisi evet evet evet
Saatlerinize uygun ders planı evet evet evet
Online dersler evet evet evet
AP Fizik C ödevleri evet evet evet
Dilediğiniz konudan ders alma evet evet evet
Sabit ders alma imkanı evet evet evet
TÜM AP FİZİK C KONULARI - - evet
AP FİZİK C DENEME SINAVLARI - - evet
TÜM AP FİZİK C ÇALIŞMA MATERYALLERİ - - evet
ÜCRETSİZ SORU ÇÖZÜM DERSLERİ - - evet

AP FİZİK C DERSLERİNE BAŞLAMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

1

TAKSİTLİ YA DA TEK ÇEKİM OLARAK ÖDEMEYİ TAMAMLAYIN

Kredi kartıyla 100% güvenli ödeme

2

ÖDEME SONRASI YÖNLENDİRİLDİĞİNİZ SAYFADAKİ FORMU DOLURUN

Ödemeyi tamamladığınızda form sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz. Kısa formu doldurun.

3

KİSİŞEL SAYFANIZ OLUŞTURULDUĞUNDA EN KISA SÜREDE İLETECEĞİZ

Formda yer alan bilgilerin güncel olduğundan emin olun. Mümkünse WhatsApp kullanılan bir numara paylaşın.

4

SİZE ÖZEL OLUŞTURULACAK OLAN SAYFADAN TÜM DERSLERE ERİŞİN

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

AP FİZİK C HAZIRLIĞINDA NEDEN TESTPREP?

TestPrep, AP Physics C sınavlarında başarılı olmak isteyen herkes için açık bir şekilde kazanan seçenektir! Benzersiz uzmanlığımız ve kanıtlanmış başarı hikayemiz ile en yüksek kaliteli özel ders ve hazırlık kurslarını almak için bize güvenebilirsiniz. Tecrübeli eğitmenlerimiz, sınav konularında ustalaşmanıza yardımcı olmak için en üst düzeyde rehberlik sunarlar. TestPrep’in çalışma arkadaşı olarak, sınavları geçmek için gerekli olan beceri ve bilgiyi elde edeceğinize güvenebilirsiniz. Yardımımızla kısa sürede başarı yolunda olacağınızı biliyoruz. Neden daha azına razı olun ki? AP Physics C hazırlık kursu ve özel ders ihtiyaçlarınız için hemen TestPrep’i seçin!

Alanında Uzman Öğretmenler

TestPrep'in tecrübesi 10+ yıldan fazla olan AP Fizik öğretmenleri, sadece kendi alanında ders verirler. Bu sayede sınav konusunda tam tecrübeli ve soru çeşitleri hakkında tam bilgilidirler.

Bire Bir Öğrenci Takibi

Bir bir öğrenci takibini deneme sınavlarıyla değil, aylık güncel performans raporlarıyla yapıyoruz. Bu sayede öğrencinin bitirdiği konuları görürken, aynı zamanda öğrencinin ilerleyişi hakkında bilgi sahibi olursunuz.

Çıkmış AP Fizik C Soruları & Sınavları

AP Fizik C dersi, tüm sınav sistemlerinde bulunmasına rağmen, soru tarzları sıradan bir Fizik dersinden çok farklıdır. Çıkmış AP sınav sorularımız ve sınavlarımız 5 almanızda en önemli faktörlerden.

DİĞER AP DERS SEÇENEKLERİMİZE DE GÖZ ATABİLİRSİNİZ

Merhaba, sevgili AP gezgini! AP Physics C kadar harika olan dersleri arıyor musunuz? O zaman daha fazla aramayın! Seçim yapabileceğiniz başka birçok zihin açıcı AP dersi mevcut. AP Biyoloji’yi deneyebilirsin. Yaratıcı kaslarınızı kullanıp, düşünmediğiniz şekillerde ifade etmek istiyorsanız AP Psikoloji tam da size göre. Yaptıklarımızın nedenini öğrenin ve beynimizin işleyişini keşfedin. Eğer ekstra maceracı hissediyorsanız, neden AP Environmental Science denemiyorsunuz? Doğayla bağlantı kurun ve güzel gezegenimizi nasıl koruyacağımızı öğrenin. Seçenekler sınırsızdır, bu yüzden seçim yapın, arkadaşım! Mutlu keşifler!

AP Fizik C Hazırlık Kursu Fiyatları

İlk hafta yapılan derslerden memnun kalmazsanız 100% ücret iadesi. Fiyatlandırmamız AP Fizik C: Electricity & Magnetism ve AP Fizik C: Mechanics derslerinin her biri içindir.

AP FİZİK C ÖZEL DERS VE GRUP DERS ÖĞRENCİLERİMİZİN YORUMLARI

4 yanıt

 1. Hocamı anlatmak istesem izin verilen karakter sınırına takılabilirim diye çok yazmak istemiyorum 🙂
  Hem Mekanik hem De Elektrik tabiki 5 geldi. TestPrep AP konusunda tam bir pro! İnanılmaz mutluyum ve sizin sayenizde güzel bir yaz geçiriyorum. 2 ay sonra Calculus, Kimya ve İstatistik için geliyorum, Murat Bey’e de çok selamlar ve teşekkürler.

 2. Fiziği çok severdim ama hocam sayesinde çok çok farklı açıdan bakmayı öğrendim.

  AP Computer Science: 5/5
  AP Fizik C: Electricity & Magnetism: 5/5
  AP Fizik C: Mechanics: 5/5

 3. Tüm sene boyunca beni hem derslerde hem de denemelerde destekleyen hocama çok teşekkür ederim. AP fizik C çok zor denmişti fakat sizinle kolay oldu.
  Her iki sınavdan da 5 aldım ve bu tamamen TestPrep sayesinde oldu. Önümüzdeki dönem Calculus BC ve Kimya’da görüşmek üzere :))
  AP Fizik C: Mechanics: 5/5
  AP Fizik C: Electricity & Magnetism: 5/5

 4. Hem fizik 1 hem de fizik c derslerinin hepsine koşarak katılan kızıma yardımlarından ötürü önce fizik öğretmenimize, sonra da bizimle çok ilgilenen Barış Bey’e çok teşekkür ediyorum. Kızımın sonuçlar açıklandığındaki mutluluğunun hiç bir maddi karşılığı olamaz.

  Tüm emekleriniz, ödemelerimiz, hepsi helal olsun. Sizi tanıdığımız için çok şanslıyız

  AP Fizik C: Mechanics: 5/5
  AP Calculus BC: 5/5
  AP Fizik 1: 5/5
  AP Kimya: 4/5

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir