AP® İSTATİSTİK DERSLERİ

AP İSTATİSTİK ÖZEL DERS VE HAZIRLIK KURSLARIYLA BAŞARI SADECE BİRKAÇ TIKLAMA UZAĞINIZDA

AP İstatistik dersine ilgi duyan ancak başarılı olmak için ekstra yardıma ihtiyaç duyan biri misiniz? Eğer öyleyseniz, TestPrep’te eşsiz öğrenme ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uyarlanmış bir AP İstatistik Hazırlık Kursu ve AP İstatistik özel ders sunuyoruz. 

SİZE EN UYGUN AP İSTATİSTİK DERS TÜRÜNÜ SEÇEBİLİRSİNİZ

5 Üzerinden 4.22 Ortalama

Siz de bu dersi başarıyla tamamlayabilirsiniz. TestPrep’in derslerine katılarak, düşündüğünüzden daha fazla öğrenecek, gelişeceksiniz ve başaracaksınız. Birlikte yeni zirvelere ulaşabiliriz ve her adımda sizi desteklemekten heyecan duyuyacağız. 

6-Kişilik AP İstatistik Sınıfları

Bu heyecan verici yolculukta, gerçek potansiyelinizi keşfetmek için ilk adımı atarken bizimle birlikte olun. Olağanüstü AP İstatistik sınıflarımızla, hedeflerinize ulaşmanızda size engel olacak hiçbir şeyin olmadığından eminiz!

10 AP İstatistik Deneme Sınavı

Tam 10 AP İstatistik deneme sınavı seti ile sınav benzeri bir ortamın keyfini çıkarın. Zayıf alanlarınızı belirleyin ve en iyi öğretmenlerimizden yararlanarak anında üstesinden gelin. Bugün kaydolarak başarıya giden ilk adımı atın!

AP İstatistik dersi için en çok sorulan sorular ve cevaplarımız

AP İstatistik dersi için size yardımcı olabileceğini düşündüğümüz birkaç cevabı paylaşmak istedik.

 • Exploring One-Variable Data
 • Exploring Two-Variable Data
 • Collecting Data
 • Probability, Random Variables, and Probability Distributions
 • Sampling Distributions
 • Inference for Categorical Data: Proportions
 • Inference for Quantitative Data: Means
 • Inference for Categorical Data: Chi-Square
 • Inference for Quantitative Data: Slopes

İstatistik dersi veri analizi kısmı interaktif ve araştırmacı yönlerden teknolojinin uygunluğuna son derece bağımlıdır. Bu nedenle, istatistik öğrencilerimizin öğrenmesini kolaylaştırmak için öğrencilere ve öğretmenlere, bilgisayarlara kolay erişim sağlamaları için her türlü çabayı göstermekteyiz.Bu derste öğrencilere 4 adet geniş kavramsal bilgi kümesi öğretilir. Bu bilgi kümeleri;

Exploring Data: Describing patterns and departures from patterns.
Sampling and Experimentation: Planning and conducting a study.
Anticipating Patterns: Exploring random phenomena using probability and simulation.
Statistical Inference: Estimating population parameters and testing hypotheses.

olarak sınıflandırılmaktadır.

AP istatistik dersini başarıyla tamamlayan öğrenciler, kabul aldıkları üniversitelerde ilk yıl temel istatistik derslerinden muaf tutulabilmektedir.

Üniversite ve liselerde İstatistik dersi alan öğrenci sayısı neredeyse calculus dersi alan öğrenci sayısı ile aynı ölçüdedir. Chronicle of Higher Education’da yayınlanan bir makaleye göre, istatistik derslerine katılım oranı 1990 ve 2000 yılları arasında yüzde 45 artış göstermiştir. AP Statistics benzeri bir giriş seviyesi istatistik dersi, sosyal bilimler, sağlık bilimleri ya da işletme bölümlerinde okumak isteyenler için gereklilik olarak karşımıza çıkmaktadır. Her yıl 200 binden fazla üniversite öğrencisi, matematik ya da istatistik departmanı tarafından verilen istatistiğe giriş derslerine katılmaktadır. Buna ilave olarak, çok sayıda öğrenci de matematik ve istatistik bölümlerinden bağımsız olarak, istatisatik dersleri almaktadır. Bilim, mühendislik ve matematik bölümleri, ileri seviye Calculus bazlı istatistik dersleri görmekte ve bunlara verimli şekilde hazırlanmaktadır.

AP derslerini alıp, sınavlarda başarılı olan öğrenciler üniversitelere başvuru sürecinde standart başvuru yapan öğrencilere göre daha avantajlı olurlar. Hem de üniversiteye başladıklarında bu derslerden muaf olma şansını yakalarlar. Ayrıca çift-anadal programlarında (double major) daha kolay okuyabilirler. Bunun sebebi ise AP İstatistik gibi üniversite seviyesinde bir programı, lise seviyesinde başarıyla tamamlayabilme becerisidir.

AP derslerinin sınav formatında değişiklikler olabilir Bu sebeple, sayfamızı güncel tutmak adına, güncel ap sınav süresine ulaşmak için, College Board sayfasınının linkini ekliyoruz, tıklayabilirsiniz

SKORLARINIZI %40 DAHA UYGUN FİYATLA ARTIRMAK İSTİYORSANIZ AP İSTATİSTİK KURSLARIMIZ TAM SİZE GÖRE

Alanında uzman AP öğretmenleriyle sadece eğitime odaklanmış online öğrenme ortamında haftada 3 saat AP İstatistik  grup dersi. Ders sonrasında kayıtları tekrar izleme imkanı. Sizi yüksek skora taşıyacak grup ders alın ve Mayıs ayındaki sınavda en iyi skorlara ulaşın. Özel derse kıyasla %40 daha tasarruflu olan AP İstatistik kursları, sabit gün ve saatlerde verilir.

69 saatlik AP İstatistik hazırlık kursu, AP puanlarınızı en yükseğe taşımak için en ekonomik seçenektir.  

10 AP İstatistik deneme sınavı ve diğer kaynaklarla hazırlığınızı en üst seviyeye çıkaracak ve sınıf arkadaşlarınızla birlikte, en yüksek skoru elde edeceksiniz.

Sınavla tam uyumlu hazırlık programımız, sınav gününde kadar soruları kısa sürede ve doğru olarak çözmenizi sağlayacaktır. Hedefinize giden yolda daha fazla zaman kaybetmeyin – AP İstatistik Grup derslerimize bugün kaydolun!

AP İstatistik Kursu İstatistiklerimiz

AP İstatistik hazırlık kursu, AP sınavında başarılı olmak için bilmeniz gereken önemli istatistik kavramlarını kapsar. Bu kursu alarak, veri analizi, deneysel tasarım, olasılık ve daha pek çok konuda kapsamlı bir anlayış kazanacaksınız. İstatistik konusunda yeniyseniz veya bir hatırlatmaya ihtiyacınız varsa, bu kurs, akademik başarınızı artıran mükemmel bir kaynaktır. Detaylı ders planları ve ödevlerle, sınavın üstesinden gelecek ve sınava hazır hissedeceksiniz. İstatistiksel başarı yolculuğuna bizimle katılın!

Hedef puana ulaşma yüzdesi
91%
Öğrenci memnuniyeti
95%

AP İstatistik Kurs İçeriği
04 Eylül 2023 – 01 Mayıs 2024.

2023- 2024 AP Kurs Tarihlerimiz

TestPrep, öğrencilerin istatistik anlayışını geliştirmelerine ve daha iyi bir AP İstatistik sınav puanı almalarına yardımcı olmak için AP İstatistik dersleri sunmaktadır. Derslerimiz kapsamlı olup, AP İstatistik sınavındaki tüm konuları kapsamaktadır. Derslerimize kayıt olarak, öğrenciler bilgi ve yeteneklerine güven kazanabilir ve AP İstatistik testinde yüksek puan alma şansını artırabilirler. İstatistik anlayışınızı geliştirmek ve daha yüksek bir AP sınav puanı almanın bir yolunu arıyorsanız, TestPrep’in AP istatistik dersleri sizin için harika bir seçenektir!

AP İstatitik özel dersleriyle, sadece istatistiği öğrenmekle kalmayın, aynı zamanda harika bir deneyim de yaşayın!

AP İstatistik özel derslerimize ilginiz için teşekkür ederiz. Özel ders hizmetlerimiz, AP İstatistik’te başarılı olmak isteyen öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Öğretmenlerimiz, etkili ve çekici öğrenme teknikleri kullanarak istatistikteki en zor konuları öğretme konusunda deneyimlidir. Bireysel ihtiyaçlara göre uyarlanmış kişisel dersler sunarız, böylece öğrenciler kendi hızlarında ilerleyebilir ve başarılı olmak için ihtiyaçları olan bireysel dikkati alabilirler. Ders programlarımız esnektir ve her öğrencinin farklı ihtiyaçlarına ve takvimine uyacak şekilde özelleştirilebilir. Yüksek kaliteli öğretim sunmak ve öğrencilerimizin konuyla ilgili tam bilgiye sahip olmalarını sağlamak için kararlıyız. AP İstatistik özel derslerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve başarıya giden yolculuğunuzda başlamak için bugün bize ulaşın!

ap istatistik özel ders
ap istatistik kursları
AP istatistik online ders

AP İstatistik Özel Ders Programlarının İçeriği

Profesyonel bir kurum olarak, akademik başarının önemini anlıyoruz ve özel ders ihtiyaçlarınızı karşılamak için kaliteli eğitim sağlama konusunda kararlıyız. Eğitmenlerimiz size özgü öğrenme stilinize ve hedeflerinize uygun özelleştirilmiş bir plan geliştirmek için eğitimli ve deneyimli kişilerdir. AP İstatistik özel derslerimiz öğrencilerin AP İstatistik kavramlarını güvenle anlamalarına ve kullanmalarına destek için pozitif ve ilgi uyandıran bir öğrenme ortamı oluşturmak için tasarlanmıştır.

AP İSTATİSTİK DERSLERİNE BAŞLAMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

1

Taksitli ya da tek çekim olarak ödemeyi tamamlayın

Kredi kartıyla 100% güvenli ödeme

2

Ödeme sonrası sayfadaki formu dolurun

Ödemeyi tamamladığınızda form sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz

3

Kisişel sayfanız oluşturulduğunda bir arkadaşımız size en kısa sürede ulaşacak

Formda yer alan bilgilerin güncel olduğundan emin olun. Mümkünse WhatsApp kullanılan bir numara paylaşın.

4

Size özel oluşturulacak olan sayfadan tüm derslere erişin

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

AP İstatistik Hazırlık Kursu Fiyatları

İlk hafta yapılan derslerden memnun kalmazsanız 100% ücret iadesi

AP İstatistik Özel Ders Fiyatları

İlk dersten memnun kalmazsanız 100% ücret iadesi

AP İSTATİSTİK ÖZEL DERS PAKETLERİ

Uygun Fiyatlı, AP İstatistik’in Tüm Konularını ve Çıkmış AP İstatistik Deneme Sınavlarını İçeren Özel Ders Paketleri

AP İstatistik özel ders paketimiz aradığınız çözümdür! Uzman öğretmenler ve başarı için kanıtlanmış bir geçmiş ile istediğiniz sonuçları elde edeceğinizden emin olabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş müfredatımız ve birebir ilgi ile adım adım kişisel destek ve rehberlik sağlanacağından emin olabilirsiniz. Sınav veya ders çalışmanın stresinin sizi bunaltmasına izin vermeyin – programımıza katılın ve geleceğinizin akademik kontrolünü özgüvenle ele alın!

AP İstatistik Hazırlığında Neden TestPrep?

Eğer AP İstatistik sınavına hazırlanan bir öğrenciyseniz, TestPrep sizin için mükemmel bir kaynak. Odak noktamız, AP İstatistik sınavına tam hazır olarak girmeniz ve en yüksek skoru alarak, üniversite başvurularında elinizi güçlendirmek. Bu hedefe ulaşmak için, AP İstatistik alanında gerçekten uzman olan bir eğitmen ekibi ile çalışıyoruz. Bu yetenekli öğretmenler, öğrenme sürecini çok daha çekici, etkileşimli ve etkili hale getiren yenilikçi öğretim yöntemleri kullanıyor.

Çalışma materyallerimiz özellikle AP İstatistik öğrencilerinin özel ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmıştır. Her öğretmen, alanını derinlemesine ele alır ve öğrencilere sınav yapısına yakından uyumlu bir dizi çalışma sorusu sunar. Online platformumuz sayesinde öğrenciler nerede olurlarsa olsunlar derslere kolayca erişilebilir.

TestPrep olarak, her öğrenciye bireyselleştirilmiş dikkat ve kişisel geri bildirim sağlamaya kendimizi adamışız. Bu, tüm sorularınızın cevaplandığından ve ihtiyacınız olan konulara odaklanabileceğinizden emin olmanızı sağlar. Yaklaşan AP İstatistik sınavı için öğrencileri tam olarak hazırlayacak kapsamlı bir ders programını tüm öğrencilerimize sunuyoruz.

Diğer AP Ders Seçeneklerimize de Göz Atabilirsiniz

Sayılar ve denklemlerle sürekli uğraşmayan, akademik macera arayanlar buraya! Şanslısınız çünkü AP Statistics dışında sunabileceğimiz birçok AP dersi var. AP Biyoloji’den AP Ekonomi’ye kadar size birçok seçenek sunuyoruz. Hesap makinesini bir kenara bırakıp öğrenme yolculuğuna çıkalım!”
AP özel ders arkaplan

AP İstatistik Öğrenci Yorumları

AP özel ders arkaplan

5 yanıt

 1. Poisson distribution gibi değil ama gayet güzel bir AP skor dağılımım var hocam 🙂 AP Stat:5 AP Calculus BC: 5 AP Microeconomics:5
  Bence gayet güzel bir dağılım hepsi de sizin sayenizde. Çok teşekkürler, harika bir dönemdi.

 2. Bir dönemde 5 AP almaya pek yanaşmasam da Barış Bey’in yönlendirmesiyle almaya karar verdim. Arkadaşlarım ço zor yapamazsın deseler de Barış Bey denemeni tavsiye ederim demişti ve gerçekten de iyi ki denemişim. TestPrep’in yönlendirmelerini mutlaka dinleyin, kendi bildiğiniz şekilde ilerlemeyin derim.

  Tüm sene boyunca desteğiniz için çok teşekkür ederim.

  AP Fizik C: Mechanics: 5/5
  AP Fizik C: Electricity & Magnetism: 5/5
  AP Calculus BC: 5/5
  AP Kimya: 5/5
  AP İstatistik: 5/5

 3. Ekonomi okuma hedefinde olduğum için bu dersi aldım ve hocamın da yönlendirmeleriyle, derse aşina oldum. AP macro ya da micro dersine göre daha yorucu bir sınav çünkü içinde matematik var. Soru çözdükçe konuyu daha iyi kavrıyorsunuz. İstatistik hocamın da katkılarıyla iyi bir noktaya geldiğimi düşünüyorum. Teşekkürler.

 4. Temkinli yaklaştığım ve daha önce hiç görmediğim ders olan AP istatistiğe kısa sürede uyum sağladım. Bunda AP istatistik hocamın da katkısı çok büyük. Tavsiye ederim.

 5. Temkinli yaklaştığım ve daha önce hiç görmediğim ders olan AP istatistiğe kısa sürede uyum sağladım. Bunda AP istatistik hocamın da katkısı çok büyük. Tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir