AP KİMYA OZEL DERS ve AP KİMYA KURSU

ap kimya ozel dersAP Kimya Ozel Ders, öğrencilerim üniversitede kimya kredilerini saydırmasını sağlar. Collage Board tarafından hazırlanan bir ders ve bu dersin sınavını kapsamaktadır. AP Kimya Ozel Ders, kimyasal ve fiziksel bilimlerin yanı sıra herhangi bir biyolojik bilimler ile becerileri olan öğrencilere yönelik bir derstir. AP Kimya kurslarımız alanından tecrübeli hocalarımız tarafından verilmektedir.  Bu hocalarımızın artısı, yeni AP müfredatına tam uyumlu olmalarıdır.

Revize AP Kimya dersini ve sınavını tanımlayan temel kavramlar ve ilgili içerik, temel bilimsel ilkeleri, teorileri ve süreçleri kapsayacak büyük fikirler denilen birkaç temel ilke etrafında organize edilmektedir. Büyük fikirlerin her biri için, öğrencilerin öğrenme deneyimlerinden yararlanarak temel kavramlar dahilinde oluşturulmaktadır.

AP Kimya Ozel Ders Programının Amacı

AP Kimya Ozel Ders programımızın amacı, öğrencileri eğitim öğretim yılının sonunda girecekleri AP Kimya Sınavı için hazırlamaktır. AP Kursu boyunca aşağıda belirtilen konular titizlikle incelenir. Öğrencilerin bu konularda fikir sahibi olmaları ve aynı konudan gelecek çeşitli sorulara hazır olmaları amaçlanır.

2014 yılında AP Kimya sınavı  yeniden tasarlandı ve  o yıl yeniden tasarlanmış testin ilk sınavı uygulandı. Sınav formatı, 3 uzun free response sorusu ve 4 kısa free response sorusu ile  60 çoktan seçmeli soru olacak şekilde ve çoktan seçmeli sorularda da 5 yerine 4 şık olacak şekilde değiştirildi. Yeni sınav daha uzun, daha derinlemesine, laboratuvar tabanlı sorular üzerine daha fazlı olacak şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıca çoktan seçmeli bölümünde artık yanlış cevap doğru cevabı götürmemektedir.

AP derslerini alıp, sınavlarda başarılı olan öğrenciler hem üniversitelere başvuru sürecinde standart başvuru yapan öğrencilere göre daha avantajlı olurlar hem de üniversiteye başladıklarında bu derslerden muaf olma şansını yakalarlar. Ayrıca çift-anadal programlarında (double major) daha kolay okuyabilirler. Bunun sebebi ise AP gibi üniversite seviyesinde bir programı, lise seviyesinde başarıyla tamamlayabilme becerisidir.

Tüm AP ozel derslerimizde olduğu gibi AP Kimya Ders Programlarımızda öğrencilerimizi disiplinli olarak takip ediyoruz. Velilerimize her ders ile ilgili detaylı rapor sunmaktayız. Sunduğumuz deneme testleri ile öğrencilerin matematiksel gelişimini ölçmekte ve hatalı oldukları konulara daha fazla önem göstermekteyiz. İstanbul dışından AP Kimya Dersi almak isteyen öğrencilerimize ise online skype dersi ile yardımcı olmaktayız. Daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
4.5 based on 6 votes
Brand Name
AP Ozel Ders
Product Name
AP Kimya Ozel Ders
Price
TRY 200
Product Availability
Available in Stock

2 responses on "AP KİMYA OZEL DERS ve AP KİMYA KURSU"

  1. Barış Hoca AP Kimya Özel ders konusunda gerçekten 1 numara.

  2. AP Kimya denince akla gelen tek isim Barış hoca ve burası olmalı. Daha iyisi yapılana kadar en iyisi bu 🙂 Kimya’nın Messisi gibisiniz Hocam 🙂 Şaka bir yana çok teşekkür ederim bana kimyayı sevdirdiğiniz için. Hatta IB derslerini sevdirdiğiniz için.

Leave a Message

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

AP OZEL DERS – HOŞGELDİNİZ!

AP Ozel Ders programının temel amacı öğrencilere henüz lise eğitimi alırken, üniversite derslerini alma ve bu derslerden muaf olma olanağı sağlar. AP yurt dışı eğitimi için gerekli sınavlardan biridir. Yurt dışında akademik eğitim hayatına devam etmenin en pratik yolu, bu uzun maratonun en başında doğru tercihleri yapmaktır. Bunun bilincinde olarak, öğrencilerin durumlarına göre en uygun ve en gerekli programları hazırlamaktayız. Bu zorlu süreçte öğrencilerimize sağladığımız AP Ozel Ders seçenekleriyle ve uzman kadromuzun verdiği nitelikli ve kaliteli özel derslerle arzulanan hedefe ulaşma konusunda iddialıyız. AP sınav maratonunda ihtiyaç duyacağınız tüm yardımı sağlamaktayız.

 

ap calculus ab, ap computer science, ap dersleri, ap istanbul,ap physics,ap psychology,ap questions,ap questions world history,ap statistics

ap kursu,ap özel ders,ap dersanesi,ap destek,özel ders ver,robert ap özel ders, ap dersanesi,ap dershanesi,ap hazırlık,ap özel ders, ap ozel ders, ap sistemi, ap nedir, AP Nedir, AP Dershanesi, AP calculus AB, AP calculus BC. ap skype,ap skype özel ders, AP exam, AP tutoring, AP Past Exam Papers, AP PAST Exam Papers. AP Math, AP computer science desteği, AP özel ders, ap özel ders, özelders, ap matematik,ap calculus,calculus ab, ap fizik, ap kimya, ap biyoloji, ap math, ap mathematics, ap mathematic, ap physic, ap physics, ap chemistry, ap bio, ap biology, ap chem, apfizik, ap kimya,calculus bc,ap biyoloji, ap istatistik, ib ingilizce, ap coğrafya,ap merkezi, ap sınav merkezi, ap özel ders, ap sistemi, ap nedir, AP sınavlarında ne çıkar?,AP sınav soruları?, AP sınav soru örnekleri, ap calculus