Geri

AP Kimya Özel Ders

AP Kimya özel ders, üniversite düzeyinde bir kimyaya giriş dersine hazırlanmanızı sağlar. AP Revision dersleriyle sınav öncesi tüm konuların tekrarını yapın, çıkmış soruları çözün ve sınava hazır hale gelin. Sağlam ders programı, AP Kimya sınavına en yakın materyaller ve düzenli ders programı, öğrencilerin AP sınavında başarılı olmak için gerekli becerilerde ustalaşmasını sağlar.

#AP #KİMYA #ÖZEL DERS #REVISION #GRUP DERS #CHEMISTRY

#AP #KİMYA #ÖZEL DERS #REVISION #GRUP DERS #CHEMISTRY

Online! Londra! İstanbul! ABD!

AP Kimya Özel Ders 4.91 Ortalamaya Sahip

AP Kimya Özel Ders, öğrencilerin üniversitede kimya kredilerini saydırmasını sağlar. Collage Board tarafından hazırlanan bir ders ve bu dersin sınavını kapsamaktadır. AP Kimya Özel Ders, kimyasal ve fiziksel bilimlerin yanı sıra herhangi bir biyolojik bilimler ile becerileri olan öğrencilere yönelik bir derstir. AP Kimya kurslarımız alanında tecrübeli hocalarımız tarafından verilmektedir.  Bu hocalarımızın artısı, yeni AP müfredatına tam uyumlu olmalarıdır. Revize AP Kimya dersini ve sınavını tanımlayan temel kavramlar ve ilgili içerik, temel bilimsel ilkeleri, teorileri ve süreçleri kapsayacak büyük fikirler denilen birkaç temel ilke etrafında organize edilmektedir. Büyük fikirlerin her biri için, öğrencilerin öğrenme deneyimlerinden yararlanarak temel kavramlar dahilinde oluşturulmaktadır.

AP Kimya Özel Ders Öğretmenlerimiz

AP Kimya öğrencisiniz ve sizi yukarı taşıyacak bir AP kimya öğretmeni mi arıyorsunuz? TestPrep’te oldukça deneyimli AP kimya öğretmenlerini bulabilirsiniz. Bize kaydolun ve ekibimizden sizin için en iyi AP Kimya öğretmenlerini önerelim. Bu şekilde, en iyi ekipten en iyi öğretmenle çalıştığınızdan emin olabilirsiniz.

ap kimya özel ders online

Robert Kolej öğrencisi olarak derse ihtiyacım olmaz sandım ama buraya gelmesem hayatta 5 alamazdım. Öğretmenimin cevap veremediği soruları 10 saniyede cevaplayan harika öğretmenlere sevgiler, saygılar.

Test Prep AP öğrencisi – İdil

Ders Süresi:90 Dakika
Ders Yeri:Online
Ders Türü:Özel Ders
Ders Sayısı:Öğrencimizin ihtiyacına göre eğitmenlerimiz tarafından belirlenir. Ortalama olarak bir AP dersinin tamamlanması 40 dersi bulmaktadır. Bu sayı, öğrencinin seviyesine ve ilerleyişine göre değişmektedir.
Sabit Ders:Öğrencilerimizin ihiyacına ve talebine göre dilerseniz sabit, dilerseniz ihtiyaç oldukça ders.
Deneme Dersi:Deneme dersi yapmıyoruz fakat, öğrencimiz ilk dersten memnun kalmazsa 100% ücret iadesi yapıyoruz. Memnun kalırsa, yapılan dersi ilk ders olarak sayıyoruz
online ap özel ders grup ders

Son Teknoloji Ürünü Online Sınıflarla En İyi AP Kimya Kursu

Güçlü online sınıflarla öğrenciler ses, video, slayt, sohbet ve ekranın gerçek zamanlı olarak paylaşılmasını sağlayabilirler.

Çok Kullanıcılı Whiteboard

Çok kullanıcılı beyaz tahta ile sınıf arkadaşlarınız ve öğretmeninizle gerçek zamanlı olarak çizim yapabilir, düzenleyebilir ve  paylaşabilirsiniz. Etkileşimli çalışma ortamı ile aklınızda hiç soru kalmaz.

Online AP Kimya Questionbank

Tüm ödevler dersten hemen sonra öğrenciye teslim edilir. Online deneme sınavları ile kendinizi değerlendirin ve puanlarınızı kolayca artırın. Test formatına alışın ve zamana karşı kendinizi test edin.

AP Kimya Grup Dersleriyle %30 Tasarruf Edin

Son sınıf öğrencilerinin sınavda en yüksek notu alması için tüm konuların anlatımını ve deneme çözümünü içeren AP Kimya grup dersleri, TestPrep’in tüm imkanlarını kullanmanızı sağlar. AP Kimya Past Paper çözümleri, online questionbank ödevleri ve zamanlı deneme sınavlarıyla en iyi şekilde sınava hazırlanın.

Bazı öğrenciler için bu çalışma süreli bir AP Kimya sınavında ilk deneyimleri olacaktır. Deneyimli AP öğretmenlerimiz, sınavda tam olarak ne beklendiğini bilirler. Öğrencileri değerlendirerek ve sınav tekniklerini öğrenerek nasıl hazırlayacaklarını bilirler.

10+ Yıl Tecrübeli AP Kimya Öğretmenleri

AP Kimya sınavından yüksek not almak istiyor musunuz? AP Kimya not ortalamanızı yükseltmek istiyor musunuz? AP Kimya öğretmenlerimiz tam size uygun çalışma yöntemleri sunuyor.

Yüksek AP Kimya Ortalaması

4.91 AP Kimya ortalaması ile öğrencilerin en iyi skoru almasını istiyoruz. Sürekli çalışarak, bu ortalamamızı en üste çekmeye gayret ediyoruz.

Tüm Konular

Girmek istediğiniz sınavın tüm konularını kapsayan derslere katılın. Her ders sonrası düzenli ödevlerle konu tekrarı yapın. 

Deneme Sınavları

Hazırlığın sonundaki deneme sınavlarıyla seviyenizi belirleyin. Sınava en yakın deneme sınavlarıyla kısa sürede skorunuzu yükseltin!

ap kimya grup ders ap chemistry revision

  9 Yorum

 1. Hale Çamlıca
  25 Ocak 2023
  Cevapla

  Okulumda AP Kimya dersi verilmesine rağmen, destek olması için AP Kimya özel ders almaya başladım. Okulumdaki derslerle karşılaştırdığımda, çok daha üst seviyede bir eğitim olduğunu görüp, AP Biyoloji ve AP İstatistik dersi de almaya başladım.

  Aldığım tüm AP dersleri için olumsuz tek kelime söyleyemem. Online dersler sayesinde zamandan tasarruf edip, günümü daha iyi planlayabiliyorum. Online AP derslerine soğuksanız, olmayın, alın derim. Tüm çevreme ve bu yorumumu okuyanlara tavsiye ediyorum.

  İlk başta size söylenen yönlendirmelere çok çok dikkat edin ve onları takip edin.

 2. Özgür Özkan
  18 Temmuz 2022
  Cevapla

  Okulda en sevmediğim ders olan kimyayı bana sevdiren ve sınavdan hiç kendime inanmasam da 5 almamı sağlayan hocama çok teşekkür ederim. Ayrıca kimya dersini seçme konusunda beni yönlendiren Murat Bey’e de sonsuz teşekkürler.

  Benim aklımda hiç olmayan dersleri almamı sağlayan ve beni doğru şekilde yönlendiren Test Prep, her şeyin en iyisi sizinle olsun. Tüm sene boyunca süren desteğiniz için çok teşekkürler.

  AP Environmental Science: 5/5
  AP Calculus BC: 4/5
  AP Kimya: 5/5
  AP Biyoloji: 5/5

 3. Ahmet Develi
  17 Temmuz 2022
  Cevapla

  Okulumda AP dersleri verilmeye başlanmasına rağmen Barış Bey’in tavsiyesiyle AP derslerini buradan almaya karar verdim. Görüşmede Barış Bey, AP derslerinin tecrübeli öğretmenler tarafından verilmesinin öneminden bahsetmişti ve gerçekten haklıymış. Benim sınıfımda destek almayan arkadaşlarım en yüksek 3 alabilirken ben 5 aldım.

  İnsan ister istemez en başta şüpheyle yaklaşıyor ve bana fazla ders mi aldırmaya çalışıyorlar diye düşünüyor. TestPrep için aklınızda bu soru işareti olmasın. Size en faydalı ve en az ders sayısıyla yardımcı olmaya çalışıyorlar. Öğretmenler eposta ile sorduğum sorulara olabildiğince hızlı şekilde cevap verdiler. Sınavdan önce en az 20şer deneme çözdüm ve hepsi girdiğim sınavlara çok çok yakındı. Hem öğretmenleri hem materyalleri hem de tecrübeli yöneticilerinin yönlendirmeleriyle 3 sınavdan da 5 aldım.

  AP Biyoloji: 5/5
  AP Calculus BC: 5/5
  AP Kimya: 5/5

  • Arzu Bostanlı
   25 Ocak 2023
   Cevapla

   Yorumlarınıza tamamen katılıyorum.

 4. Sinem E.
  11 Şubat 2022
  Cevapla

  Robette okuduğum için bu dersi okul bilgilerimle yaparım sanıyordum fakat gerçekten TestPrep’ten kimya dersi alınca ufkum genişledi. Öğretmenin konuya hakim olması ve size pratik yolları göstermesi gerçekten çok önemli ve bunların hepsini buradan alabiliyorum.

  AP kimya dersini bu şekilde öğrenince, önceden duyduğum “AP kimya çok zor” söylentileri anlamsız kalıyor. Hocama ve TestPrep’e bir kez daha çok teşekkür ediyorum.

 5. Ceylin P.
  10 Şubat 2022
  Cevapla

  TestPrep ile ikinci yılımda kimya derslerine başladım ve tüm hocalarını gözüm kapalı tavsiye ederim. Geçen sene yine TestPrep sayesinde fizik c mekanik, fizik c elektrik ve calculus bc sınavlarından 5 aldım. O derslerde olduğu gibi kimya derslerinde de aynı şekilde ilerliyoruz. Dilediğim üniversiteye kabul alırsam,, bunda en büyük pay sahibi olan TestPrep tir.

 6. Doruk K.
  28 Eylül 2021
  Cevapla

  Barış Hoca yönetim tarafında olduğu için artık ders veremiyormuş fakat ben diğer hocamızla ders yaptım ve ondan da son derece memnun kaldım. TestPrep gerçekten işinin uzmanı eğitmenlerle çalışıyor! Size de tavsiye ederim mutlaka!

 7. Oğuz
  19 Haziran 2017
  Cevapla

  AP Kimya denince akla gelen tek isim Barış hoca ve burası olmalı. Daha iyisi yapılana kadar en iyisi bu 🙂 Kimya’nın Messisi gibisiniz Hocam 🙂 Şaka bir yana çok teşekkür ederim bana kimyayı sevdirdiğiniz için. Hatta IB derslerini sevdirdiğiniz için.

 8. Zehra
  30 Kasım 2016
  Cevapla

  Barış Hoca AP Kimya Özel ders konusunda gerçekten 1 numara.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir